Як скласти іспит з водіння - Запоріжжя.Info

Як скласти іспит з водіння

Отримання водійських прав – це захопливе заняття, що змінює життя, але це також велика відповідальність. Складання іспиту на водіння може трохи спантеличити нерви, але є способи, якими ви можете підготуватися, щоб допомогти собі скласти цей тест із з першої ж спроби.

По-перше, це онлайн-тестування, яке можна скласти в будь-який час перед іспитом у ГСЦ. Щоб це зробити, необхідно зареєструватись в онлайн-школі. Наприклад, тести пдр можна скласти на сайті Green-way. Це перший в Україні онлайн-сервіс тестів ПДР 2021 року, який повністю відповідає офіційним вимогам. Для кожного викладача користування сервісом є безкоштовним. Користувачі можуть ділитися думками стосовно тестів ПДР 2021 у коментарях та змагатися за високий рейтинг.

Перш ніж запланувати іспит

Отримайте багато практики. Відчувати себе комфортно за кермом автомобіля – це один із найкращих способів підготуватися до випробування. Намагайтеся якомога більше тренуватися безпосередньо у транспортному засобі, адже кожна автівка рухається трохи по-різному. Майте це на увазі, готуючись до іспиту з водіння.

Попросіть друга або родича проїхатись з вами та записати кожну неправильну зміну смуги руху, кожен поворот, який ви не вказали, кожну перевірку сліпої зони, яку ви не виконували тощо. Потім сприймайте відгуки та конструктивну критику як корисну інформацію, а не образу.

Підказка щодо водіння. Порожні парковки – чудові місця для випробувань водіїв. У вихідні дні офісні парковки зазвичай безлюдні й чудово підходять для тренувань. Якщо маєте можливість, знайдіть пару помаранчевих шишок, щоб можна було тренувати паралельну парковку.

Запланувавши тест, ознайомтесь з областю тестування. Зазвичай іспит з водіння складається на дорогах, які знаходяться неподалік від місця тестування. Проведіть трохи часу за кермом. Зверніть особливу увагу на обмеження швидкості, дорожні знаки та потенційну небезпеку. Таким чином, ви вже будете знати, чого чекати, коли будете брати участь у тесті.

Вивчіть правила

Єдине, що може бути настільки важливим, як фактичний час руху, – це розуміння правил та законів доріг. Те, що ви склали письмову частину дозвільного тесту, ще не означає, що у вас є все, щоб ви також змогли пройти через іспит з водіння у ГСЦ. Крім того, ви також можете просто забути всі ті рекомендації, які читали раніше. Отже, чим комфортніше вам бути впевненим, що ви знаєте правила дорожнього руху, тим більша ймовірність згадати правила, перебуваючи за кермом. Це також означає, що ці правила почнуть ставати зрозумілими та цікавими, і вам, зрештою, навіть не доведеться думати про закони.

Якщо можете, пройдіть тест в передмісті, а не в місті. Випробування в місті важчі через посилений рух, пішоходів та дорожні знаки.

Підказка щодо водіння: Попросіть у будь-кого поради щодо дорожнього випробування та водіння в цілому. Можливо, ви знаєте когось, хто нещодавно пройшов тест. Якщо так, дізнайтесь, на що чекати та на що звернути увагу, особливо якщо ця людина згадає будь-які частини тесту, які можуть бути складними або важко виконати.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com