Як орендувати приміщення під офіс за вигідною ціною – Запоріжжя Інфо

Як орендувати приміщення під офіс за вигідною ціною

Практично кожен підприємець в процесі розвитку власної справи проходить через цей важливий етап — пошук відповідного приміщення під офіс, кафе, склад або для інших цілей. Зазвичай такі пошуки обмежуються рекомендаціями знайомих або комерційними майданчиками, часто із завищеними розцінками. Але чи знаєте ви, що у вас є вигідна альтернатива? На сторінці Прозорро Продажі доступний широкий вибір державної нерухомості під реалізацію і здачу в оренду: https://smarttender.biz/auktsiony-na-prodazh-aktyviv-derzhpidpryemstv/

Яка нерухомість виставляється в Prozorro.Продажі

В системі аукціонів Prozorro Продажі виставляється нерухомість, яка є власністю держави: банків, заводів, держустанов тощо. Це офісні і складські приміщення, цілі будівлі і навіть комплекси будівель. Така нерухомість часто знаходиться в центрах населених пунктів або в інших вигідних локаціях, але більше не використовується за призначенням і простоює. Замість того щоб витрачати бюджетні кошти на підтримку зайвих квадратних метрів, держава вирішила передати їх підприємцям в постійне або тимчасове користування за вигідною ціною.

Чому орендувати нерухомість в Prozorro.Продажі вигідніше

Є кілька переваг, за які все більше підприємців обирають нерухомість саме в Prozorro.Продажі:

  1. Кожен виставлений в системі об’єкт має свою стартову ціну. Це оціночна вартість, найчастіше нижча за ту, яку ви зустрінете на комерційних майданчиках.
  2. Вся нерухомість є власністю держави, а отже має вигідне місце розташування, часто в самому центрі населеного пункту.
  3. Об’єкти продаються шляхом проведення відкритого аукціону, в якому можуть взяти участь всі охочі. Правила відомі заздалегідь, а отже кожен учасник має рівні шанси на перемогу. Перемагає в аукціоні той, хто запропонує найвищу ціну.

Що ще можна придбати в Prozorro.Продажі

Система Прозорро Продажі була створена спеціально для реалізації майна, що є власністю держави. Сьогодні на прозорих аукціонах можна придбати такі лоти:

● нерухомість різного масштабу;

● земельні ділянки;

● транспортні засоби;

● робочу техніку та обладнання;

● права на користування надрами землі;

● деревину;

● вагони;

● майно банків і банкрутів;

● коштовності та інше цінне майно.

Все це можна знайти за посиланням: https://smarttender.biz/auktsiony-na-prodazh-aktyviv-derzhpidpryemstv/

Для того щоб придбати обраний лот, досить зареєструватися на обраному електронному майданчику та подати заявку на участь в аукціоні. Далі залишиться лише запропонувати найбільш вигідну ціну, щоб стати переможцем торгів і новим власником об’єкта.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com