Одяг для занять бігом взимку – Запоріжжя Інфо

Одяг для занять бігом взимку

Заняття спортом на свіжому повітрі є одними з самих приємних для тих, хто любить відчуття свободи. Перевагами тренувань є те, що не потрібно обмежувати себе розкладом та межами тренажерного залу. Однак взимку, якщо неправильно одягнутися, виконання вправ може перетворитися на дискомфорт.

Людина може одягти занадто мало або занадто багато речей. Неправильні тканини також відіграють значну роль. Одяг для зимових тренувань повинен бути професійним, тобто, здатним підтримувати належну температуру тіла незважаючи на навколишнє середовище. Ось короткий посібник, що допоможе вам зрозуміти, як потрібно одягатися.

Характеристики зимового спортивного вбрання

Перш за все треба зрозуміти, що ви плануєте робити під час тренувань. Це буде біг, швидка хода чи поїздка на велосипеді. Для бігу та поїздки на велосипеді потрібне професійне вбрання. Ви можете купити nike: https://lishop.store/54-nike/, наприклад. Ці речі виготовлені таким чином, що здатні відводити піт під час інтенсивних вправ, але при цьому перешкоджають холодному повітрю спричинити переохолодження. Ось декілька правил, що допоможуть вам зробити правильний вибір одягу.

  • Тримайте тіло в теплі, але не настільки, щоб надмірно потіти. Професійні тканини розроблені таким чином, що витримують холод та підтримують належну температуру тіла. Крім того, вони поглинають вологу, але при цьому не втрачають тепло.
  • Придбайте термоодяг. Зазвичай, він має спеціальну етикетку, оскільки кожна фірма розробляє свою технологію виготовлення. Всі речі, що виготовляються з цих тканин, не дозволяють теплу випаровуватися назовні.
  • Коли зовнішня температура досягає нуля, треба подбати про спортивну білизну як для тулуба, так і для ніг. Зверніть увагу на футболки з довгими рукавами та лосини. Інноваційними є вироби зі спеціально обробленої мериносової вовни.
  • Спортивні светри треба обирати відповідно до зовнішньої температури. Коли дуже холодно, спортивний флісовий одяг допоможе зігрітися.
  • Нейлонові куртки захистять від дощу та вітру. Важливо, що тканина пропускає повітря, інакше ви будете сильно потіти. Це може призвести до застуди через різку зміну температури тіла. Капелюх або спортивна шапка та рукавички доповнять зимовий верхній одяг.

Інтернет-магазин спортивного одягу та взуття https://lishop.store/ пропонує великий вибір професійного одягу для зимових видів спорту. Ви знайдете все необхідне для тренувань у будь-яку пору року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com