Чому мій ноутбук не включається, навіть якщо він підключений до зарядки? - Запоріжжя.Info

Чому мій ноутбук не включається, навіть якщо він підключений до зарядки?

Ноутбук не включається? Якщо ваш ноутбук не включається, навіть якщо він підключений до мережі, це може мати несправний блок живлення, акумулятор, материнську плату, відеокарту або оперативну пам’ять. При усуненні несправностей ноутбука, який не запускається, почніть з основ. Переконайтеся, що вилка шнура живлення вставлена ​​в розетку і ноутбук. Перевірте акумулятор ноутбука і роз’єм живлення, щоб переконатися, що з’єднання не ослабло. Якщо він все ще не включається, можливо, проблема у внутрішньому компоненті.

Перевірте шнур живлення

Перш за все, переконайтеся, що ваш ноутбук підключений до мережі. Уважно огляньте шнур живлення на предмет перегинів або розривів, які можуть порушити подачу електрики. Якщо на коробці трансформатора змінного струму з’являються ознаки знебарвлення, запаху гару або деформовані деталі, ймовірно, її необхідно замінити. Якщо ви виявите будь-які несправності в кабелі живлення, замініть його. Ви можете знайти запасні блоки живлення в нашому інтернет-магазині https://zeto.ua/category/bloki-pitaniya.html. Якщо ви виявите будь-яке пошкодження блоку живлення, від’єднайте його від стіни і ноутбука, поки ви не зможете його замінити.

Акумулятор ноутбука працює?

Після того, як ви виключили несправний блок живлення, перевірте роз’єм живлення на самому ноутбуці. Роз’єми живлення з часом можуть ослабнути і перестати працювати. Якщо є явне пошкодження роз’єма живлення і незакріплені, хиткі деталі, віднесіть ноутбук в ремонт. Витягніть акумулятор з ноутбука і спробуйте включити його, тільки підключивши блок живлення. Якщо ноутбук включається без батареї, замініть батарею, щоб вона правильно заряжалась і включалася. Деякі виробники, такі як Apple, не дозволяють знімати акумулятор самостійно, і в цьому випадку принесіть ноутбук для заміни внутрішньої батареї.

Остерігайтеся перегріву

Більшість процесорів ноутбуків мають внутрішню теплову захист, яка відключає його. Ноутбук не запуститься знову, поки система не охолоне. Якщо ви використовуєте ноутбук на ліжку, подушці чи іншої м’якої поверхні, переконайтеся, що вентиляційні отвори ноутбука не заблоковані, і що гаряче повітря відводиться правильно. На ноутбуці з неправильною вентиляцією може бути несправний вентилятор, який необхідно замінити. Якщо ваш ноутбук гарячий на дотик, дайте йому повністю охолонути, перш ніж знову намагатися включити. Ноутбук, який знову включається після охолодження, швидше за все, має проблему з перегрівом.

Внутрішні проблеми ноутбука

Якщо ви не знайдете ніяких проблем з джерелом живлення, акумулятором або перегрівом, причиною може бути несправний внутрішній компонент – наприклад, зламана або пошкоджена материнська плата або пошкоджені ланцюга зарядки, несправна відеокарта, ОЗУ або проблеми з програмним забезпеченням. Якщо ви недавно відкривали ноутбук і перемістили будь-які компоненти, після цього могло виникнути пошкодження. Якщо ви підозрюєте, що проблема пов’язана з внутрішнім компонентом, віднесіть ноутбук в ремонт або зверніться до виробника за інформацією про гарантії і заміні.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com