З'явився новий потенційний суперник Василя Ломаченка – Річард Коммі - Запоріжжя.Info

З’явився новий потенційний суперник Василя Ломаченка – Річард Коммі

Коммі вперше висловив бажання побоксувати з Василем Ломаченком у 2019 році, але тоді Теофімо Лопес позбавив його такої можливості

Ганський боксер Річард Коммі, який виступає у легкій ваговій категорії, став у чергу з бійців, які хочуть зійтися на рингу з українцем Василем Ломаченком. Про це повідомляє Boxing Scene.

Згідно з повідомленням, американський промоутер Лу Дібелла заявив, що Коммі може стати реальним випробуванням для українця, якщо той погодитися на бій.

“Я завжди думав, що Теофімо Лопес був гіршим суперником для Коммі, ніж Ломаченко. Думаю, що Річард – дуже агресивний хлопець із сильним одиночним ударом, який несе справжню небезпеку для українця. Це буде приголомшливий бій”, – наголосив промоутер.

Довідка:

Річард Коммі – колишній чемпіон світу IBF у легкій вазі. У 2019 році ганець вперше висловив бажання побоксувати з Василем Ломаченком.

У грудні 2019 року Коммі провів поєдинок з Теофімо Лопесом. І вже у другому раунді потужний джеб Теофімо неодноразово потрапляв у корпус та голову суперника, що призвело до поразки Річарда. Лопес відібрав титул IBF у легкій вазі у ганця, в результаті чого Річард Коммі втратив можливість зустрітися в об’єднавчому бою з Василем Ломаченком.

Раніше повідомлялося, що український ексчемпіон світу в легкій вазі Василь Ломаченко не збирається змінювати вагову категорію після поразки від американського боксера Теофімо Лопеса та добиватиметься реваншу. Однак Лопес відмовляється від пропозиції, посилаючись на те, що в його контракті не був прописаний пункт щодо реваншу.

До слова, перемогу Теофімо Лопеса над Василем Ломаченком визнали найбільш несподіваним результатом у боксі у 2020 році.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com