Жіноча збірна України з біатлону взяла "бронзу" на чемпіонаті світу - Запоріжжя.Info

Жіноча збірна України з біатлону взяла “бронзу” на чемпіонаті світу

Перше місце здобула збірна Норвегії

Українська жіноча збірна з біатлону посіла третє місце на чемпіонаті світу в Поклюці (Словенія). Про це повідомила пресслужба IBU World Cup у Twitter.

Зазначається, що на першому етапі в збірній України гонку бігла Анастасія Меркушина, яка використала 1 додатковий патрон й передала естафету на 4-му місці, відставши від лідера на 21,6 секунди.

Далі бігла Юлія Джима, яка використала 3 додаткові патрони й передала естафету на 3-й позиції. При цьому вона відстала від лідера на 25,4 секунди.

На третьому етапі за Україну бігла Дар’я Блашко, використавши 1 додатковий патрон й передавши естафету на 4-й позиції. Українка відстала від лідера на 23,2 секунди.

Загалом перше місце в чемпіонаті посіла збірна Норвегії, а “срібло” отримала команда Німеччини.

Нагадаємо, нещодавно українська чоловіча збірна з біатлону опинилася на четвертому місці в одиночній змішаній естафеті чемпіонату світу-2021 в словацькому місті Поклюці. Українські спортсмени поступилися шведам на 10 секунд.