Влада Японії збирається скасувати Олімпіаду в Токіо - Запоріжжя.Info

Влада Японії збирається скасувати Олімпіаду в Токіо

Але інформацію вже спростували

Британське видання The Times повідомило, що літні Олімпійські ігри в Токіо будуть скасовані. 

Влітку Токіо повинен був прийняти Олімпійські ігри. Але через пандемію коронавірусу гри довелося переносити на рік. Зараз ситуація в світі з пандемією стала не особливо легше, тому влада Японії готова відмовитися від проведення Олімпіади. У країні шукають можливості повідомити про скасування ігор “без втрати обличчя”. Також повідомляється, що країна має намір претендувати на право проведення Ігор 2032 року. 

Пізніше заступник генерального секретаря уряду Японії Манабу Сакаї спростував інформацію про скасування літніх Олімпійських ігор.

“Ми маємо намір повністю спростувати дану інформацію. Звичайно, ми повинні враховувати ситуацію за кордоном, і в певний момент буде прийнято рішення, проводити Олімпіаду чи ні, але до тих пір уряд буде робити все необхідне для підготовки до ігор”, – заявив Сакаї.

Глава МОК Томас Бах також упевнений, що ігри пройдуть вчасно.

“На даний момент у нас немає ніяких підстав вважати, що Олімпійські ігри в Токіо не відкриються 23 липня. “Плану Б” Ні, ми повністю націлені на те, щоб зробити ці ігри безпечними і успішними”, – сказав Бах в онлайн-інтерв’ю агентству Kyodo.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри повинні пройти в Токіо 23 липня по 8 серпня.    
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com