Відбір на ЧС-2022: Україна зіграла внічию з Фінляндією - Запоріжжя.Info

Відбір на ЧС-2022: Україна зіграла внічию з Фінляндією

Матч закінчився з рахунком 1:1

У другому поєдинку відбірного туру чемпіонату світу збірна України з футболу зіграла внічию із фінськими противниками. Про це повідомила пресслужба Української асоціації футболу.

Як зазначається, матч закінчився із рахунком 1:1. У ворота суперника гол забив бразилець Жуніор Мораес, це став його перший забитий м’яч за українську збірну.

“Я думаю, ми провели хороший матч. Єдине, я дуже незадоволений останніми хвилинами, низкою наших помилок. Це не стосується помилки Миколенка – там їх була серія. Я не знаю, може, гравці не почули, але мало б бути перелаштування… П’ять хвилин ми провели не так, як повинні були догравати. Ми втратили сьогодні перемогу. А загалом, команда грала дуже добре, виконувала установку протягом 85-ти хвилин”, – зауважив головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко.

При цьому наставник українських футболістів додав, що у другому таймі у спортсменів закінчилися сили. Однак у збірній замінили гравців, це і не дало можливості фінській команді вирватися вперед.

Відтак, у наступному матчі для відбору на чемпіонат світу у 2022 році збірна України буде змагатися з командою із Казахстану. Зокрема, поєдинок відбудеться вже 31 березня у столиці на НСК “Олімпійський”.

Нагадаємо, що раніше УЄФА провела жеребкування чвертьфіналів цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів. Перші матчі заплановані на 6-7 квітня.