У Канаді встановили абсолютний світовий рекорд за тривалістю хокейного матчу - Запоріжжя.Info

У Канаді встановили абсолютний світовий рекорд за тривалістю хокейного матчу

Через пандемію матч проводився без глядачів

​​У Канаді провели благодійний матч, гра в якому тривала протягом 252 годин (понад 10 днів) і завершилася з рахунком 2649:2528. Про це пише CBC.

Зокрема, 40 хокеїстів-аматорів з Едмонтона в провінції Альберта, поділилися на дві команди  “Надія” (Team Hope) і “Лікування” (Team Cure). 

Після цього вони дали свисток до початку матчу, 4 лютого, і грали протягом 252 годин, до 15 лютого. Перемогла “Надія” з рахунком 2649:2528. Повідомляється, що попри температуру -55 градусів за Цельсієм хокеїсти продовжували грати навіть вночі.

На жаль, через пандемію матч проводився без глядачів, однак, транслювався весь цей час на YouTube. Закінчення гри відзначили феєрверком.

Такий матч проводиться вже протягом 7 років поспіль. Його придумав лікар команди НХЛ “Едмонтон Ойлерс” Брент Саїк в благодійних цілях. Цього разу організатори зібрали 1,8 млн доларів на дослідження в галузі боротьби з онкологічними захворюваннями в Університеті Альберти.

До слова, учасники матчу побили свій власний рекорд Гіннеса. У лютому 2018 року вони зіграли матч, який тривав 251 годину 7 хвилин і 58 секунд.

          Подивитися цю публікацію в Instagram                      

href=”https://www.instagram.com/p/CLUdYLogKCd/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading” style=” color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;” target=”_blank”>Публікація від Worlds Longest Game (@worldslongestgame)

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські хокеїсти з команди ” Краматорськ “отруїлися напередодні гри з ХК”Донбас”.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com