Спортивний арбітраж визначив дату розгляду апеляції УАФ щодо рішення УЄФА стосовно матчу Україна-Швейцарія - Запоріжжя.Info

Спортивний арбітраж визначив дату розгляду апеляції УАФ щодо рішення УЄФА стосовно матчу Україна-Швейцарія

Спортивний арбітражний суд м. Лозанни проведе слухання з розгляду апеляційної скарги УАФ на рішення УЄФА 16 лютого 2021 року


Спортивний арбітражний суд м. Лозанни (CAS) призначив дату розгляду апеляціі УАФ на рішення УЄФА щодо зарахування збірній України з футболу технічної поразки в матчі Ліги Націй проти збірної Швейцарії. Про це повідомляє прес-служба Української асоціації з футболу.

Зокрема, спортивний арбітраж проведе слухання з розгляду апеляційної скарги УАФ 16 лютого 2021 року.

Раніше Українська асоціація футболу заявила про поданя апеляції на рішення УЄФА про технічну поразку збірної України з рахунком 0:3 через скасування матчу Ліги Націй проти Швейцарії.

Нагадаємо, УЄФА присудив збірній України технічну поразку 25 листопада. 

Футбольний матч між Україною та Швейцарією скасували 17 листопада за рішенням УЄФА через спалах коронавірусу в українській команді. 

При цьому сторони були готові до проведення матчу. Проте збірну України відправили на карантин за рішенням головного лікаря швейцарського кантону Люцерна. Того дня позитивні тести на Covid-19 отримали Руслан Малиновський, Жуніор Мораес і Сергій Кривцов. До цього ще сім футболістів захворіли на коронавірус.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com