"Слава Україні!": Боксер Лопес одягнув футболку з тризубом і звернувся до фанів - Запоріжжя.Info

“Слава Україні!”: Боксер Лопес одягнув футболку з тризубом і звернувся до фанів

Спортсмен подякував українським фанатам за підтримку

Американський боксер і абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес одягнув футболку з українським тризубом і звернувся до вболівальників зі словами “Слава Україні!”. Відповідні фото й відео оприлюднив юрист Микола Ковальчук в Instagram.

На відео боксер передав привіт українським фанатам. “Як ви там? Теофімо Лопес тут. Хочу подякувати шанувальникам в Україні за підтримку. Слава Україні, viva Ukraine!” – сказав спортсмен.

          Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Mykola Kovalchuk (@kovalchukmykola)

Нагадаємо, в жовтні минулого року в американському Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Ломаченком і американцем Лопесом, який завершився поразкою для нашого спортсмена. Перемогу Лопеса одноголосно призначили судді.

Пізніше Василь Ломаченко заявив, що він не погоджується з рішенням суддів присудити перемогу американцю Теофімо Лопесу і вважає себе переможцем бою. За словами боксера, в другій половині поєдинку він був найкращим.

Згодом перемогу американського спортсмена Теофімо Лопеса над українцем Василем Ломаченком визнали найбільш несподіваним результатом у боксі у 2020 році. Свій вибір автори рейтингу пояснили шоком від результату бою.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com