Росію усунули від участі в наступних двох Олімпійських іграх через допінг – Запоріжжя Інфо

Росію усунули від участі в наступних двох Олімпійських іграх через допінг

Спортсменам заборонили брати участь у великих міжнародних змаганнях під прапором РФ протягом наступних двох років

Спортивний арбітражний суд (CAS) заборонив Росії брати участь у великих міжнародних змаганнях у наступні два роки. Таке рішення було ухвалено після того, як в організмі у російських спортсменів виявили допінг. Про це повідомляє прес-служба CAS.

Це рішення діятиме до 16 грудня 2022 року, воно вже набуло чинності. Тож санкції торкнуться літніх Олімпійських ігор – 2020 у Токіо, які було перенесено на 2021 рік, а також зимових ігор 2022 року в Пекіні. 

Варто зазначити, що російські спортсмени зможуть взяти участь у змаганнях, проте тільки під нейтральним прапором. Їм заборонено використовувати назву своєї країни, прапор і гімн. Взяти участь зможуть лише ті спортсмени, які не були причетні до допінгових скандалів або приховування результатів тестів. 

Нагадаємо, в грудні 2017 року російську збірну усунули від участі в Олімпійських іграх – 2018 у Південній Кореї через допінговий скандал. Тоді у вживанні допінгу запідозрили близько 300 російських спортсменів. 

У 2019 році Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) порушило понад сотню справ щодо російських спортсменів, яких підозрювали у використанні допінгу на Олімпіаді в Сочі. Того ж року Росію було позбавлено права брати участь у великих міжнародних турнірах протягом чотирьох років. Росія оскаржила це рішення в Спортивному арбітражному суді.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com