“Реал” – “Атлетіко”: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії – Запоріжжя Інфо

“Реал” – “Атлетіко”: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

У Мадриді сьогодні Великий футбол

“Реал” – “Атлетіко”. У мадридському дербі сьогодні між собою зіграють підопічні Зінедіна Зідана і Дієго Сімеоне. Онлайн-трансляція матчу “Реал” – “Атлетіко” розпочнеться на “112.ua”о 21: 30, а дивитися поєдинок можна на каналі “Футбол 2”.

12 Грудня, 22:00
Мадрид, ” Альфредо Ді Стефано”
Чемпіонат Іспанії, 13 тур
“Реал” – “Атлетіко” 2:0
Гол: Каземіро, 15, Карвахаль, 63
“Реал”: Куртуа, Карвахаль (Асенсіо, 79), Рамос, Варан, Менді, Каземіро, Модріч (Вальверде, 88), Кроос, Васкес, Вінісіус (Родріго, 79), Бензема.
Атлетіко”: Облак, Ермосо, Феліпе (Лемар, 46), Савич, Тріпп’єр, Еррера (Лоді, 46), Коке, Льоренте, Карраско (Корреа, 46), Феліш (Сауль, 60), Суарес( Кондогбія, 73)

Фінальний свисток!

88 хв. Вальверде поміняв у грі Модріча.

80 хв. Лоді добре подав з лівого флангу, Сауль бив головою, але Куртуа зреагував на перший удар в створ своїх воріт!

79 хв. Родріго і Асенсіо поміняли Карвахаля і Венісіуса.

73 хв. Замість Суареса з’явився Кондогбія.

63 хв. ГОЛ! КАРВАХАЛЬ! Ай да Краса! Виграв підбір данини і смачним ударом від штанги подвоїв рахунок!

60 хв. Сауль виходить замість Фелікса.

55 хв. Лемар повинен був забивати після прострілу праворуч, але відправив м’яч поруч зі штангою.

52 хв. Менді отримав м’яч на лінії штрафного після розіграшу кутового, але пробив вище воріт.

50 хв. Корреа збив практично на лінії штрафного Бензема – жовта картка.

46 хв. Лоді, Корреа і Лемар вийшли замість Монтейро, Каррско і Еррери.

Перерва

15 хв. ГОЛ! Каземіро! Після подачі кутового справа Каземіро головою пробив Хмари!

10 хв. Бензема отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, розвернувся і пробив у штангу!

5 хв. Лука Модрич приклався по м’ячу здалеку-той полетів низом, але по воротах не влучив.

Добрий вечір, друзі. Продовжуємо наш вечір спорту!

Мадридський” Атлетіко ” після десяти матчів Прімери жодного разу не програв і йде на першому місці. У “вершкових” на 6 очок менше і поки четверта позиція в турнірній таблиці. Так що, “Атлетіко” підходить до гри в якості фаворита протистояння.

У цьому сезоні команда Сімеоне феноменально грає в обороні. В Іспанії лише два голи пропустив”Атлетіко”.У” Реала ” ж відмінну форму набрав Карім Бензема. За відсутності Серіхо Рамоса, саме Карім виводить “Реал” на ігри в якості капітана. А сьогодні він може зіграти 528-й раз у футболці клубу. Зараз він наздогнав по матчах Роберто Карлоса, але вже сьогодні може стати самим довгограючим в “Реалі” іноземцем.

Головний тренер мадридського “Реала” Зінедін Зідан:

“Як завжди, гра складається з великої кількості аспектів. Ми провели хороший матч у Лізі чемпіонів і хочемо думати про завтрашній день. Нас чекає хороший матч, це дербі. Ми хочемо вийти на поле, тому що нам подобаються такі зустрічі.У чемпіонаті Іспанії кожен матч можна назвати фіналом. Це ще одна можливість показати, що ми представляємо собою як команда, що ми і зробили в Лізі чемпіонів. “Атлетіко” – фаворит Ла Ліги. Вони доводять це на полі. Сьогодні вони лідирують у турнірній таблиці, та й завжди були конкурентоспроможною командою. Ми знаємо суперника”.

Особисті зустрічі:

205 разів грали між собою “Реал”і ” Атлетіко”. 104 перемоги на рахунку у “вершкових”, “матрацники” перемагали 53 рази. У минулому сезоні команди влаштували ” перестрілку “(7:3 на користь” Атлетіко”) в товариському матчі в США. Після цього гол Бензема в домашньому матчі Прімери став єдиним за три поєдинки. У фіналі Суперкубка “Реал” виграв по пенальті.

Прогноз “112.ua” – 1:1

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.