Польща планує заборону соцмережам блокувати користувачів - Запоріжжя.Info

Польща планує заборону соцмережам блокувати користувачів

Міністерство юстиції Польщі готує законопроект для захисту свободи слова в Інтернеті

У Міністерстві юстиції Польщі готують законопроект, яким планується заборонити адміністраторам сайтів соцмереж видаляти повідомлення та блокувати користувачів. Про це повідомляє Euractiv.

У міністерстві зазначили, що в соцмережах частіше зустрічається надмірне втручання в публічний контент, незважаючи на те, що соціальні мережі мають бути платформою для свободи слова. 

“Жертвами ідеологічної цензури часто стають представники різних польських рухів, чий онлайн-контент видаляється або блокується”, – йдеться в повідомленні.

Також у Мін’юсті зазначили, що законопроект спрямовано на захист свободи слова в інтернеті від зазіхань з боку великих корпорацій. 

Відповідно до законопроекту, адміністрації соціальних мереж не матимуть права видаляти повідомлення або блокувати дії користувачів, якщо контент, представлений як основа для ухвалення рішення, не порушує польського законодавства. Якщо вони це зроблять, користувач отримає право подати скаргу на адміністрацію. На сайт соціальної мережі можна буде навіть подати до суду, якщо відповідь виявиться незадовільною або адміністратори сайту не дадуть відповіді на скаргу протягом 48 годин.

Нагадаємо, раніше Twitter заблокував доступ до сторінки президента США Дональда Трампа, поки не закінчиться термін його президентства. У компанії зазначили, що за допомогою сторінки Трамп може маніпулювати громадянами. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com