Олімпійська чемпіонка Баюл звинуватила російську фігуристку у плагіаті – Запоріжжя Інфо

Олімпійська чемпіонка Баюл звинуватила російську фігуристку у плагіаті

На думку вітчизняної спортсменки, наряд її колеги дуже схожий на її

Українська фігуристка, олімпійська чемпіонка Ліллехаммера-1994 в одиночному катанні, Оксана Баюл побачила плагіат в наряді російської олімпійської чемпіонки Пхьончхана-2018 Аліни Загітової. Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці в Instagram. 

“Мій костюмчик було пошито в 1995 році. Головне, щоб костюмчик сидів невимушено, легко і вальяжно. Все інше, повірте, неважливо. Так, щоб в житті собі не простили ті, хто такого собі не пошили… плагіат якийсь з костюмом вийшов знову”, – зазначила вона. 

Відтак, українка Баюл побачила у червоному вбранні молодої російської колеги подібність до свого. 

          Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Oksana Baiul Оксана Баюл (@oksanabaiul)

Оксана Баюл стала чемпіонкою світу з фігурного катання у 1993 році. Вона отримала Почесну відзнаку президента України у серпні 1993-го за досягнення видатних спортивних результатів на чемпіонатах світу і Європи, утвердження авторитету України на світовій спортивній арені. Після тривалої перерви, спортсменка повернулася у професійний спорт і брала участь у низці комерційних льодових шоу у США та Європі. 

Нагадаємо, раніше українську співачку Надю Дорофєєву звинуватили у плагіаті її першої сольної пісні. Користувачі соцмереж помітили схожість між синглом артистки DOROFEEVA та музичним твором 2009 року Mathematics британської співачки Вікторії Гескет (Little Boots). 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com