МФК «Металург» зіграв проти «Миколаєва» – Запоріжжя Інфо

МФК «Металург» зіграв проти «Миколаєва»

Запорізький «Металург» на своєму полі приймав одного з головних конкурентів – футбольний клуб «Миколаїв». Напередодні важливого протистояння запоріжці мали кадрові проблеми. Безумовно, це позначилося на грі. Перший тайм був багатим на події. «Миколаїв» відкрив рахунок унаслідок реалізованого пенальті Сергієм Кравченком. Металургівці відповіли прекрасним штрафним у виконанні Євгенія Коваленка.

Потім у складі гостей сталося вилучення. На 31 хвилині свою команду підвів Владислав Жавко, який отримав друге попередження. ФК «Металург» використав чисельну перевагу в першому таймі – знову відзначився Євгеній Коваленко. Цей гол подарував надію, що запоріжці зможуть продовжити переможну серію в чемпіонаті.

Однак другий тайм, зважаючи на фізичну втому та можливість провести рівноцінні заміни, дав шанси «Миколаєву». Граючи в меншості, гості в певний момент перехопили ініціативу і наприкінці матчу ще раз заробили пенальті. Цього разу вже Юрій Голубка впевнено пробив 11-метровий. На останніх секундах «корабели» мали шанс навіть вирвати перемогу. В компенсований час Сергій Кравченко вийшов віч-на-віч з Ярославом Котляровим, але пробив повз ворота. Нічия – 2:2 виправдала статус центрального матчу туру. Головний тренер МФК «Металург» Володимир Микитін ділиться, команда грала не оптимальним складом. Хлопці, що вийшли з перших хвилин матчу, гідно замінили колишніх гравців. Вони достатньо упевнено грали. Тренер задоволений їхніми діями. Єдине, що йому не сподобалося – було складно посилити гру. Адже на заміні були лише молоді футболісти.

Після цього матчу «Металург», набравши 37 очок, зберіг першу сходинку в групі Б. Його найближчий конкурент – томаківський «Скорук» – має на чотири пункти менше. Наступну гру «Металург» проведе вдома, 30-го жовтня, з «Вовчанськом» на «Славутич-Арені» о 14:00.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.