"Манчестер Юнайтед" в яскравому матчі вибив "Ліверпуль" з Кубка Англії - Запоріжжя.Info

“Манчестер Юнайтед” в яскравому матчі вибив “Ліверпуль” з Кубка Англії

Команди видали результативний матч

В 1/16 фіналу Кубка Англії “Манчестер Юнайтед” приймав вдома “Ліверпуль”.

Матч розпочався обережно. Але вже в середині першого таймаСалах вивів гостей вперед, реалізувавши вихід один на один. МЮ відповів точним ударом Грінвуда, якого на ворота вивів Решфорд. У другому таймі вже Грінвуд відзначився асистом, а Решфорд вивів МЮ вперед. Салах ударом з центру штрафного рахунку зрівняв. А потім на полі з’явився Фернандес і класним ударом з штрафного пробив Аліссона.

В 1/8 фіналу Кубка Англії “Манчестер Юнайтед” зіграє з “Вест Хемом”.  Матчі 5 раунду заплановані на 8-11 лютого.

24 січня, 19:00
Манчестер, ” Олд Траффорд”
Кубок Англії, 1/16 фіналу
“Манчестер Юнайтед” – “Ліверпуль” 3:2
Голи: Грінвуд, 26, Решфорд, 48, Фернандес, 78 – Салах, 18, 58
“Манчестер Юнайтед”:
Хендерсон, Шоу, Магвайр, Линделеф, Ван-Биссака, Мактоминей, Погба, Решфорд (Марсиаль, 86), ван де Бек (Фернандес, 66), Грінвуд (Фред, 66), Кавані.
“Ліверпуль”: Аліссон, Робертсон, Фабіньо, Вільямс, Олександр-Арнольд, Вейналдум (Мане, 61), Алькантра (Шакірі, 81), Мілнер, Джонс, Фірміно (Орігі, 81), Салах

Події матчу:

89 хв. Ух! Кавані головою б’є після подачі Фернандеса-м’яч від штанги відлетів назад в поле!

86 хв. Замість Решфорда вийшов Марсіаль.

78 хв. ГОЛ! ФЕРНАНДЕС! Ідеально б’є Бруно з штрафного-м’яч влітає під праву штангу!

75 хв. Салах пробив з лінії штрафного – Хендерсон відбив

66 хв. Замість Грінвуда і ван де Бека вийшли Фред і Фернандес.

58 хв. ГОЛ! САЛАХ! Мілнер перехопив м’яч у центрі, обігрався з Джонсом і віддав під удар Салаху, який ударом з центру штрафного пробив Хендерсона!

48 хв. ГОЛ! РЕШФОРД! Грінвуд зі своєї половини поля віддав на хід Решфорду, Маркус вийшов на Аліссона і вивів МЮ вперед!

Перерва

44 хв. Шоу небезпечно прострілив-Аліссон вибив, Лінделеф добивав з лінії штрафного-Алькантра заблокував.

42 хв. Фанбіньо дав по нозі Грінвуду-жовта картка.

36 хв. Погба пробив головою вище воріт після подачі з флангу!

26 хв. ГОЛ! Грінвуд! Решфорд шикарно віддав на хід Грінвуду від центральної лінії і молодий форвард пробив Аліссона!

18 хв. ГОЛ! САЛАХ! Фірміно відмінно віддав між захисниками на хід Салаху, який вийшов на голкіпера і пробив над ним!

14 хв. Кавані прорвався до чужих воріт через центр, віддав на Грінвуда, той увійшов до штрафного майданчика, але пробив повз ворота.

10 хв. Поки досить спокійно починають команди. Ніхто не форсує події на полі.

Анонс матчу:

У Кубку Англії, найстарішому футбольному турнірі планети, вже на стадії 1/16 фіналу жереб звів двох фаворитів сезону в країні – “Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль”. Перші йдуть на першому місці в Прем’єр-лізі, а другі є чинними чемпіонами. Так що, крім яскравої вивіски, нас чекає максимально топове протистояння.

У Прем’єр-лізі команди грали зовсім недавно. Обидва колективи розуміли цінність гри, тому були обережні і в підсумку зіграли нульову нічию. Сьогодні Оле-Гуннар Сульшер і Юрген Клопп явно застосують ротацію, адже календар зараз дуже щільний.

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп:

“Ми грали у футбол, намагалися робити це у властивій нам манері. Ми змушували їх перебувати у своїй штрафній. Найгірше, з чим можна зіткнутися у футболі, — ти граєш проти команди з футболістами світового рівня, а вони всім складом обороняються. Це дійсно складно. У нас були дуже хороші моменти, якщо оцінювати ситуацію з точки зору нашого погляду на футбол. Але все трохи не так, як повинно бути. Нам є куди рости. Це точно. Ми продовжимо працювати над цим”.

Особисті зустрічі:

Класичне протистояння МЮ і” Ліверпуля ” пройде в 207-й раз. На рахунку Манчестера 81 перемога, у “Лівера” – 67. У минулому сезоні “червоні” були сильнішими за МЮ. Вдома вони виграли 2:0, а на виїзді зіграли 1: 1.

Прогноз 112.ua – 2:1.