"Манчестер Сіті" виграв дербі та вийшов у фінал Кубка ліги - Запоріжжя.Info

“Манчестер Сіті” виграв дербі та вийшов у фінал Кубка ліги

“Городяни” були сильнішими в дербі

У Манчестері відбувся півфінал Кубка англійської ліги, в якому зійшлися місцеві “Юнайтед” і “Сіті”.

“Городяни”, у стартовому складі яких вийшов українець Олександр Зінченко, грали активніше. Міг забити Де Брейне, але після його удару з лінії штрафного м’яча влучив у штангу. Рахунок був відкритий на початку другого тайму, коли Фоден подав штрафний зліва, а Стоунс зумів коліном замкнути подачу. А під кінець поєдинку відмінний удар через штрафний вийшов у Фернандіньо.

“Манчестер Сіті” вийшов у дев’ятий для себе фінал Кубка Ліги. Там “городяни” зіграють з”Тоттенхемом”.

6 січня, 21:45
Манчестер, “Олд Траффорд”
Кубок Англійської Ліги, 1/2 фіналу
“Манчестер Юнайтед” – “Манчестер Сіті” 0:2
Голи: Стоунс, 51, Фернандіньо, 83
“Манчестер Юнайтед”: Хендерсон — Шоу, Линделеф, Магуайр, Ван-Биссака — Фред (ван де Бек, 87), Бруну Фернандеш, Погба, Мактоминэй (Грінвуд, 75) — Рэшфорд, Марсьяль.
“Манчестер Сіті”: Стеффен-Зінченко, Діаш, Стоунс, Канселу — Фернандінью, Гюндоган, Де Брейне — Махрез, Фоуден, Стерлінг.

Фінальний свисток!

83 хв. ГОЛ! Фернандіньо! Після подачі кутового Біссака вибив м’яч зі штрафного майданчика, але на підборі опинився Фернандіньо, який сильним ударом вколотив м’яч у кут воріт!

69 хв. Фред збив Гюндогана-жовта картка.

62 хв. Марез класно пробив з лінії штрафного-Хендерсон дістає м’яч під поперечиною!

57 хв. Показова контратака Сіті завершилася навісом Фодена зліва і ударом головою Стерлінга-Хендерсон дістав і вибив на кутовий!

51 хв. ГОЛ! СТОУНС! Фоден подав штрафний і м’яч від коліна Стонуса влетів у сітку воріт МЮ!

48 хв. Фернандіньо грубо грає проти Погба в центрі поля-жовта картка.

Перерва

40 хв. Сіті набагато інтенсивніше володіє м’ячем. Але городянам не вистачає точності в останній фазі атаки. А гравці МЮ зібрані в обороні.

24 хв. Зінченко вдався класний пас на хід Фодену, який втік до Хендерсона і пробив того, але суддя скасував і цей гол через офсайд.

12 хв. Де Брейне дали підійти до лінії штрафного майданчика, Кевін пробив, але м’яч влучив у штангу!

9 хв. Мактоміней перехопив м’яч на чужій половині поля, віддав на Фернандеша, який класно пробив, але Стеффен зреагував і відбив!

5 хв. Фоден прострілив зліва в штрафному майданчику і Гюндоган переправив м’яч у ворота. Але суддя гол скасовує через офсайд.

Добрий вечір, друзі. Починаємо!

Анонс:

Новорічна метушня в Англії триває. У “Сіті” зараз серія складних матчів. “Городяни” у відмінній формі підходили до матчу з “Евертоном”, але коронавірус поламав всі плани. Матч довелося перенести, а Гвардіолі – шукати нові рішення. Але навіть у такому стані “городяни” легко впоралися з “Челсі”.

У “Юнайтед” проблеми інші. Команда також набрала відмінний хід – в останніх десяти матчах лише дві поразки. Та й ті в Лізі чемпіонів. Це і дозволило “манкуніанцям” провести Новий рік на вершині турнірної таблиці. Зараз підопічним Сульшера належить зіграти свій перший півфінал в сезоні. Минулого року команда тричі грала за крок до фіналу. І тричі не проходила далі.

Головний тренер “Манчестер Юнайтед” Уле-Гуннар Сульшер:

“Ми багато зробили за минулі 12 місяців після поразки в півфіналі минулого сезону. Мова не тільки про те, щоб навчитися перемагати, а ще й про те, щоб заслужити право пройти весь шлях. Але ми впевнені в собі і знаходимося в хорошій формі. У нас не буде виправдань”.

Особисті зустрічі:

Манчестерське Дербі пройде сьогодні в 183-й раз. Історична перевага у “Юнайтед” – 75 перемог проти 54. Протягом минулого сезону ” червоні дияволи “тричі обіграли” Сіті”: двічі в Прем’єр-лізі і один раз в Кубку Ліги. Але рік тому” Сіті ” виграв один півфінал Кубка ліги, який і забезпечив їм участь у фіналі, а після і сам трофей. У нинішньому розіграші чемпіонату матч у Манчестері завершився нульовою нічиєю.

Прогноз “112.ua” – 2:1