Ломаченко проведе бій з Накатані: Залишилося обрати дату - Запоріжжя.Info

Ломаченко проведе бій з Накатані: Залишилося обрати дату

Поєдинок відбудеться наприкінці червня або 10 липня

Український боксер Василь Ломаченко зійдеться на рингу з японцем Масайоші Накатані. Промоутер Боб Арум підтвердив, що сторони вже домовилися про бій. Про це він повідомив у програмі Barbershop Conversations.

За словами Боба Арума, бій Ломаченко – Накатані вже утверджений. Залишилося вибрати остаточну дату.

“Або в останній тиждень червня, або 10 липня Ломаченко буде битися з Накатані – хлопцем, який нокаутував Вердехо. Так, цей бій затверджений. Його дата – останній тиждень червня або 10 липня”, – заявив Боб Арум в коментарі.

Водночас, про місце бою Боб Арум нічого не розповів.

Інформацію про те, що Масайоші Накатані стане суперником Василя Ломаченка, раніше повідомляв канал ESPN. Окрім того, менеджер Ломаченка Егіс Клімас теж заявляв, що перемовини про майбутній бій боксера вже на фінальній стадії, і він повернеться в ринг влітку.

Раніше повідомлялося, що ганський боксер Річард Коммі, який виступає у легкій ваговій категорії, став у чергу з бійців, які хочуть зійтися на рингу з українцем Василем Ломаченком. Американський промоутер Лу Дібелла заявив, що Коммі може стати реальним випробуванням для українця, якщо той погодитися на бій.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com