"Ліверпуль" та "Манчестер Юнайтед" один одному не забили - Запоріжжя.Info

“Ліверпуль” та “Манчестер Юнайтед” один одному не забили

Голів сьогодні не було

У чемпіонаті Англії “Манчестер Юнайтед” приймав вдома “Ліверпуль”. Команди багато атакували, але забити так і не змогли.

17 Січня, 18:30
Ліверпуль, ” Енфілд”
Чемпіонат Англії, 19 тур
“Ліверпуль” – “Манчестер Юнайтед” 0: 0
“Ліверпуль”:
Аліссон, Фабіньо, Робертсон, Хендерсон, Олександр-Арнольд, Вейналдум (Мінер, 85), Алькантра, Мане, Шакірі (Джонс, 75), Салах, Фірміно (Орігі, 85)
“Манчестер Юнайтед”:
Де Хеа, Шоу, Магвайр, Линделеф Ван-Биссака, Мактоминей, Фред, Погба, Фернандеш (Грінвуд, 88), Марсиаль (Кавані, 61), Решфорд.

Події матчу

90 + 3 хв. Решфорд збив Трента-жовта картка.

88 хв. Мілнер змінює Вейналдума. А у МЮ Грінвуд виходить замість Фернандеша.

85 хв. Орігі виходить замість Фірміно.

83 хв. Погба отримав м’яч у центрі штрафного майданчика і пробив, але Аліссон знову створив впевнений сейв.

77 хв. Джонс поміняв у грі Шакірі.

75 хв. Решфорд бив після прострілу Шоу, але Алісссон ногою відбив удар Маркуса з ніг!

66 хв. Фабіньо збив Кавані біля свого штрафного майданчика-жовта картка.

61 хв. Кавані з’являється на полі замість Марсьаля.

52 хв. Момент у МЮ! Марсьяль віддав під удар Фернандешу, Бруно пробив, але Фабіньо заблокував удар в підкаті.

Перерва

34 хв. Небезпечно б’є Фернандеш, але м’яч пролітає поруч з лівою дев’яткою!

32 хв. Шакірі збив Шоу біля своєї штрафної-жовта картка.

22 хв. І знову Мане знаходить пасом Фірміно, того удар блокують, а добивання Салаха йде в небо.

17 хв. Мане скинув під удар Фірміно, але той пробив повз ворота.

10 хв. МЮ усвідомлено відійшов на свою половину поля, використовуючи в центрі активний пресинг. Іноді вдається втекти в потенційну контратаку.

6 хв. Активніше починає матч Лівер. Червоні активніше володіють м’ячем, шукають діри в обороні МЮ, але поки не знаходять.

Анонс матчу:

“Манкуніанці” вперше за багато років очолили турнірну таблицю. Підопічні Сульшера набрали відмінний хід і не програють вже 11 матчів. А ось “Ліверпуль” довго був у лідерах, але в останніх трьох поєдинках набрав лише 2 бали. Причому рівень суперників команди Юргена Клоппа були набагато нижче.

Крім того, у “Лівера” серйозні проблеми в обороні. Травми Вірджіла ван Дейка і Джо Гомеса змушують Клоппа шукати оптимальні варіанти в захисті. Молоді Філліпс і Уілльямс тренера не вражають. Вже навіть півзахиснику Хендерсону доводилося закривати позицію.

Додамо, що сьогодні буде багато класного європейського футболу. В Італії зіграють “Ювентус”і ” інтер”. А в Іспанії “Барселона” і “Атлетик” розіграють Суперкубок.

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп:

“Бруну Фернандеш-приголомшливий гравець! У минулому ми грали зі “Спортингом” в турне в США. Я вже тоді побачив, що це дуже талановитий футболіст. Фернандеш адаптувався в Англії, тепер він має дуже великий вплив на гру “Манчестер Юнайтед”.

Особисті зустрічі:

Команди грали між собою 205 разів. Історія на стороні МЮ – у них 81 перемога. У “Ліверпуля” на рахунку 67 виграних матчів. У минулому сезоні команди зіграли внічию 1:1 в Манчестері, а в “Ліверпулі” виграли господарі 2: 0.

Прогноз “112.ua” – 1:1