Ліга Європи: "Шахтар" на виїзді розгромив "Маккабі" - Запоріжжя.Info

Ліга Європи: “Шахтар” на виїзді розгромив “Маккабі”

Українські футболісти здобули перемогу із рахунком 2:0

Донецький клуб “Шахтар” переміг у грі на виїзді проти ізраїльського “Маккабі” в 1/16 фіналу Ліги Європи. Про це повідомляє пресслужба української команди.

Як зазначається, матч відбувався в Тель-Авіві. Там під час матчу “Шахтарю” вдалося обіграти суперників із рахунком 2:0. Перший гол був за Аланом Патріком, а вдруге потрапив у ворота суперників Тете.

“Ми були дуже безпечною командою протягом усього першого тайму, цілковито контролювали гру. Якщо не помиляюся, мали понад 70 відсотків володіння м’ячем до перерви. Ми зовсім не надавали “Маккабі” нагод дістатися до наших воріт. Так, у них було два-три кутові, однак на цьому, в принципі, їхня атакувальна гра й завершилась. Ми ж мали безліч відмінних моментів”, – прокоментував перемогу головний тренер “Шахтаря” Луїш Каштру.

При цьому він додав, що українським футболістам вдалося перервати серію поразок, повʼязаних із “Маккабі” у ролі суперника.

Матч-відповідь відбудеться в Києві вже 25 лютого о 19:55.

Раніше повідомлялося, що у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське “Динамо” зіграло з бельгійським “Брюгге” внічию. Матч закінчився із рахунком 1:1.