"Лестер" впевнено обіграв "Челсі" - Запоріжжя.Info

“Лестер” впевнено обіграв “Челсі”

“Лисиці” тимчасово піднялися на перше місце

“Лестер “приймав вдома лондонський” Челсі ” в матчі чемпіонату Англії.

Господарі зняли всі питання про переможця матчу ще в першому таймі. Вже на старті поєдинку ударом через штрафний відзначився Ндіді. Потім Медіссон могудваівать рахунок, нопопал в поперечину дальнім ударом. А під кінець тайму вдала у “Лестера” вдалася контратака, яку точним ударом завершив Медіссон.

Після цієї перемоги “Лестер” очолив турнірну таблицю Прем’єр-Ліги. “Манчестер Юнайтед” і “Манчестер Сіті” свої матчі зіграють завтра.

19 січня, 22:15
“Лестер”, “Кінг Пауер”
Чемпіонат Англії, 18-й тур
“Лестер” – “Челсі” 2:0
Голи: Ндіді, 6, Медіссон, 42
“Лестер”:
Шмейхель, Джастін, Еванс, Фофана, Кастань, Тілеманс, Ндіді, Барнс, Медіссон (Перейра, 77), Олбрайтон (Перес, 77), Варді( Іхеаначо, 88)
“Челсі”:
Менді, Чилуэл, Рюдігер, Сілва, Джеймс, Маунт, Ковачич, Хавертц (Зиеш, 67), Пулишич, Абрахам, Хадсон-Одои (Вернер, 67)

Події матчу:

88 хв. Ихеаначо виходить замість Варді.

86 хв. Забиває Вернер, але його гол скасовують через офсайд.

85 хв. Фофана збив Пулішича-жовта картка.

77 хв. Медіссон і Олбрайтон вирушили відпочивати. Вийшли Перрейра і Перес.

67 хв. Замість Хадсона-Одої і Хавертц вийшли Вернер і Зієш.

57 хв. Тілеманс вийшов на ворота після пасу Варді праворуч, але Менді відбив удар.

53 хв. Олбрайтон забив третій гол з центру штрафного майданчика, але зробив це з офсайду.

51 хв. Ковачич грубо зіграв проти Медіссона-жовта картка.

Image

Перерва

42 хв. ГОЛ! МЕДІССОН! Варді не зміг прийняти м’яч у чужому штрафному майданчику, але той полетів до Медіссона, який спокійно з близької відстані пробив Менді!

41 хв. Маунт б’є стандарт дуже погано. Штрафний був практично на лінії штрафного майданчика, але полетів вище воріт.

38 хв. Еванс збив у своїй штрафній Пулішича-пенальті!  Але після перегляду ВАР суддя побачив, що фол був за межами штрафної

32 хв. Хадсон-Одої вийшов на ворота Лестера праворуч і пробив, але мало не влучив у ближній кут.

26 хв. Олбрайтон класно пробив здалеку-Менді в грі!

21 хв. Сілва пробив головою після подачі кутового, але Шмейхель зреагував і відбив!

16 хв. Лестер продовжує тиснути. Медіссон пробив здалеку, але м’яч влучив у поперечину!

6 хв. ГОЛ! НДИДИ! Півзахисник пробив через штрафний після розіграшу кутового і м’яч з рикошетом влетів у ворота Челсі!

Анонс матчу:

Стабільна гра “Лестера” в останніх матчах дозволила команді Брендана Роджерса зайняти 3-е місце. “Лисиці “мають в активі 35 очок, стільки ж у” Манчестер Сіті”, який йде на 2-му місці. У “Юнайтед” 37 очок. “Челсі” здав в плані результатів – і команду відкинуло на 7-е місце.

“Лестер” в плані гри виглядає фаворитом протистояння. Багато експертів відзначають стабільність команди, що і дозволяє їй досягати результату. І хоч у ” Челсі “були проблеми, гру з” Фулхемом ” команда виграла, що може дати потрібний позитивний емоційний підйом в стані лондонців. А якщо” Челсі “гратиме так, як вони це можуть робити,” Лестеру ” доведеться вкрай складно.

Головний тренер “Челсі” Френк Лемпард:

“Безумовно,” Лестер ” бере участь в чемпіонській гонці АПЛ, враховуючи те, як вони грають, їх результати, їх позицію в Лізі. Наприкінці минулого сезону нам вдалося обійти їх у таблиці, але це було великим викликом для нас, тому що це дуже сильна команда з сильними виконавцями і дуже хорошим тренером”.

Особисті зустрічі:

“Лестер” і “Челсі” провели між собою 117 матчів. 57 разів перемагали “Аристократи”, у” Лестера ” лише 26 перемог. У минулому сезоні обидва матчі чемпіонату завершилися внічию, а в матчі Кубка Ліги мінімальну перемогу здобув “Челсі”.

Прогноз 112.ua – 2:1