Колишній слідчий поліції Мелітополя стала однією з найкращих бодібілдерів України (фото) – Запоріжжя Інфо

Колишній слідчий поліції Мелітополя стала однією з найкращих бодібілдерів України (фото)

Олена Артеменко поповнила свою скарбничку срібною медаллю за зайняте друге місце з бодібілдингу та фітнесу. Наразі мелітопольська спортсменка готується до Чемпіонату України, який відбудеться 31 жовтня у Полтаві.

На минулих вихідних у Кременчуці проходив відкритий чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу та фітнесу. Змагання зібрали спортсменів із різних міст України. Мелітополь на чемпіонаті гідно презентувала Олена Артеменко.

Зі слідчих – у бодібілдерші

Бодібілдинг Олена Артеменко займається 6 років, з 2015-го року, у змаганнях бере участь з 2018 року. Є членом збірної Запорізької федерації бодібілдингу в категорії «Бодифітнес», а також досвідченим атлетом офіційної федерації IFBB, що виступає, персональним тренером, має звання кандидата в майстри спорту з бодібілдингу. До того, як почала посилено займатися спортом, Олена працювала в поліції слідчим.

  • Я одразу зрозуміла, що бодібілдинг – це моє. Прийшла до зали, за 8 місяців стала тренером, отримала сертифікат і зараз із задоволенням треную інших дівчат та виступаю на змаганнях, – розповідає спортсменка. – На даний момент у Мелітополі я – єдиний представник, який виступає на Міжнародних змаганнях з бодібілдингу. У Кременчуці на цей раз учасників було не так багато, як раніше. Можливо, спортсмени бережуть сили для участі у Чемпіонаті України, можливо, через пандемію коронавірусу багато хто побоявся чи не зміг приїхати. Як зрозуміти, хто краще? У суддів свій підхід

Наша землячка виступає у категорії «Бодіфітнес», це щось середнє між худенькими, пропорційними дівчатами з категорії «Бікіні» та розгойданими спортсменками з категорії «Фізик». Судді звертають увагу як на пропорції, поставу та рельєф тіла, так і загальний вигляд: купальник, макіяж, зачіску, вміння триматися на сцені, артистичність.

  • Немає жодних певних критеріїв на змаганнях (це не як у бігу – прибіг першим, отже, виграв), все залежить від суддівської колегії. Мало накачатися та просушитися, важливо під час виступу проявити свою жіночність та сексуальність, продемонструвати грацію, – розповідає Олена. – Ось, наприклад, у Кременчуці судді звертали особливу увагу на м’якість, плавність, соковиті форми. Я з’явлюся прихильником жорсткості, намагалася виглядати атлетично, а слід було наголосити на грайливість, жіночність, мелодійність. Тож у мене й срібло! Хочу наголосити, що організація обласного етапу змагань пройшла на високому рівні. Приємно, що багато серед учасників молодих спортсменок, початківців та досвідчених. Для мене здорова конкуренція – це круто: чим більше учасниць на сцені, тим краще!

Бодібілдінг – естетичний вид спорту

Бодібілдинг – суто чоловічий вид спорту, вважають багато хто, для дівчини це негарно. Олена так не думає:

  • Це обивательська думка. Бодібілдінг – це побудова свого тіла (від англ. body – тіло і build – будувати) – вид спорту, метою якого є максимальний розвиток всіх м’язових груп атлета та побудова еталонних пропорцій тіла. Цим займаються виключно фанатики, і я належу до них!

Сайт «РІА Мелітополь» бажає успіху Олені Артеменці на Чемпіонаті України. У наступних матеріалах читайте поради бодібілдера з харчування.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com