Хокеїстка з США на Олімпіаді-2022 ключкою розсікла обличчя арбітру матчу (відео) – Запоріжжя Інфо

Хокеїстка з США на Олімпіаді-2022 ключкою розсікла обличчя арбітру матчу (відео)

Епізод трапився під час матчу США проти Канади.

У вівторок, 8 лютого, в рамках зимової Олімпіади-2022 в Пекіні відбувся поєдинок групового етапу жіночого турніру з хокею. Зустрічалися збірні США і Канади. Поєдинок завершився перемогою канадських спортсменок з рахунком 4:2. 

У цій зустрічі стався один моторошний і дуже неприємний епізод за участю американської хокеїстки Аманди Кессел і арбітра зустрічі Сіанни Ліфферс. В ході поєдинку спортсменка завдала травму судді, випадково вдаривши її ключкою по обличчю.

Відповідний момент потрапив в офіційну відеотрансляцію поєдинку.

Відео епізоду:

Як видно на відео, хокеїстка з США високо підняла ключку, проїжджаючи за воротами, і вдарила судді по обличчю. Перо ключки пройшло прямо над губою рефері, а висока швидкість хокеїстки тільки посилила травму. Американська спортсменка навіть не помітила цього, продовживши грати.

Варто відзначити чудеса стійкості, які продемонструвала канадська рефері. По-перше, вона не стала зупиняти гру через свою травму, а дочекалася ігрового приводу, щоб свиснути. По-друге, після того, як їй надали допомогу співробітники медичного персоналу, суддя повернулася в гру та допрацювала матч до кінця.

Додамо, що незважаючи на те, що травму арбітр отримала з вини американки, її навіть не видалили.

Відзначимо, що перемога над США дозволила збірній Канади очолити групу. Всього в групі виступають п’ять команд: Канада (12 очок), США (9 очок), Фінляндія (3 очки), ОКР (3 очки), Швейцарія (3 очки).

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com