"Інтер" не втримав перемогу над "Ромою" - Запоріжжя.Info

“Інтер” не втримав перемогу над “Ромою”

Команди видали бойовий матч, але переможця не виявили

У чемпіонаті Італії відбувся матч між “Ромою” та міланським “Інтером”.

Рахунок у поєдинку відкрили господарі поля-Пеллегріні пробив з лінії штрафного майданчика і м’яч від ноги захисника влетів у кут воріт. “Інтер” відігрався на початку другого тайму після точного удару головою Шкріньяра після кутового. Незабаром гості вийшли вперед, коли Ашраф Хакімі красивим ударом від поперечини пробив Лопеса. Але римляни в кінцівці поєдинку змогли повернути рівність на табло, коли Манчіні виявився першим на м’ячі після подачі кутового.

10 січня, 13:30
Рим, “Олімпійський”
Чемпіонат Італії, 17-й тур
“Рома” – “Інтер” 2:2
Голи: Пеллегріні, 17, Манчіні, 87 – Шкриньяр, 56, Хакими, 63
“Ром”:
Лопес, Ібанес, Смоллінг, Манчіні, Спінацолла, Верету (Крістанте, 79), Вільяр, Карсдорп, Мхітарян, Пеллегріні, Джеко (Майораль, 88)
“Інтер”:
Ханданович, Бастоні, де Врей, Шкриньяр, Відаль (Гальярдини, 81), Брозович, Барелла, Дармиан (Янг, 34), Хакими (Коларов, 81), Лукаку, Мартінес (Перішич, 77)

Події матчу:

Фінальний свисток!

87 хв. ГОЛ! Манчіні! Після розіграшу кутового Вільяр навісив з флангу і Манчіні головою пробив Хандановича!

86 хв. Джеко пробив з центру штрафного майданчика, м’яч відскочив до Манчіні, ніс його ударом впорався Ханданович!

81 хв. Гальярдіні і Коларов поміняли Хакімі і Відаля.

79 хв. Крістанте вийшов замість Верету.

77 хв. Перішич поміняв Мартінеса.

73 хв. Мхітаряну вдалося отримати м’яч у штрафному суперника і пробити, але м’яч полетів повз ворота!

63 хв. ГОЛ! ХАКІМІ! Ашраф отримав м’яч праворуч на лінії штрафного майданчика, трохи змістився в центр і пробив – м’яч від поперечини влетів у ліву дев’ятку воріт Роми!

56 хв. ГОЛ! ШКРИНЬЯР! Після подачі кутового Мілан точно пробив головою!

53 хв. Лукаку зумів увірватися в штрафну зліва і прострілив на Мартінеса, але той пробив у Лопеса!

51 хороша комбінація Інтера в штрафному Роми привела таки до удару Брозовича з лінії. Ноего удар заблокували. Рома зараз дуже щільно сидить в обороні.

Перерва

45 хв. А тепер уже Смоллінг не дав Лукаку втекти по флангу-відповідна жовта картка.

43 хв. Лукаку грубо збив Смоллінга в центрі поля-жовта картка.

39 хв. Мартінес після пасу Лукаку вийшов один на один і пробив Лопеса. Але Лаутару отримав м’яч в офсайді.

34 хв. Дарміан не може продовжити гру. Виходить Янг.

27 хв. Відаль обігрався з Хакімі по центру і пробив після входу в штрафну-м’яч пройшов поруч зі штангою!

23 хв. Ханданович тягне удар Верету через штрафний! Класно вийшло прикластися по м’ячу у півзахисника!

17 хв. ГОЛ! Пеллегріні! Випад Роми зліва привів до пасу Мохаітаряна на Пеллегріні, той пробив низом і м’яч з рикошетом від захисника вкотився в лівий кут воріт!

13 хв. Після подачі кутового міланці головами розіграли м’яч у штрафному суперника і Лукаку бив з лінії воротарського, але Лопес зреагував!

9 хв. Перший напівмомент у матчі. Карсдорп у падінні пробив з гострого кута-Ханданович спокійно відбив.

5 хв. Дуже обережний початок матчу. Команди по черзі володіють м’ячем, але в штрафну його доставити не можуть.

Анонс:

Сьогодні в Італії відбудеться матч другої і третьої команд країни. “Інтер” веде боротьбу з ” Міланом “за лідерство в Італії,” Рома ” йде слідом і в разі перемоги наздожене команду Антоніо Конте. Але ж “Рома” в цьому сезоні в 8 домашніх матчах не програла жодного разу, зігравши лише два рази внічию.

“Інтер” у минулому турі спробував зіграти без Лукаку. У підсумку “Сампдорія” завдала міланцям поразки. Але ж бельгієць заліковував травму. А якщо відновлюватися повноцінно не виходить, це може позначитися на здоров’ї гравця. А ось у римлян є Генріх Мхітарян, який набрав чудову форму.

Головний тренер “Роми” Паулу Фонсека

“Важливо вигравати всі матчі незалежно від суперника. “Інтер” чудовий, і матч нас чекає складний, але ми вийдемо грати на перемогу. Мхітарян-один з найрозумніших футболістів, з ким мені доводилося працювати. Те, як він знаходить вільні зони, доступно небагатьом”.

Особисті зустрічі:

208 матчів зіграли між собою “Рома”та ” інтер”. У Мілана перевага-89 перемог проти 61. У минулому сезоні обидва матчі Серії А завершилися внічию 0: 0 і 2: 2.

Прогноз 112.ua – 1:1.