"Інтер" на останніх хвилинах вирвав перемогу в дербі - Запоріжжя.Info

“Інтер” на останніх хвилинах вирвав перемогу в дербі

У Мілані сьогодні було повно подій

У чвертьфіналі Кубку Італії між собою зійшлися два міланських гранди.

Рахунок у матчі відкрив Ібрагімович, точно пробивши під штангу з меж штрафного майданчика. Під кінець тайму Златан посварився з Лукаку, за що обидва форварда отримали по жовтій картці. У другій половині гри швед зірвав контратаку “Інтера”, за що побачив перед собою другий “гірчичник” і відправився на достроковий відпочинок. Граючи в більшості, “Інтер” заробив пенальті, який суддя спочатку не побачив, але після перегляду ВАР вказав на “точку”. Лукаку сильним ударом рахунок зрівняв. Після цього арбітр матчу Паоло Валері ще й отримав травму, через що був замінений. А під кінець поєдинку Конте випустив на поле Еріксена, який шикарним ударом зі штрафного вразив ворота “Мілана”.

26 січня, 21:45
Кубок Італії, 1/4 фіналу
Мілан, “Сан-Сіро”
“Інтер” – “Мілан” 2:1
Голи: Лукаку, 70 (пен), Еріксен, 90 + 8-Ібрагімович, 32
“Інтер”:
Ханданович, Коларов (Янг, 90+2), де Врей, Шкріньяр, Відаль, Брозович (Еріксен, 89), Барелла, Перішіч (Мартінес, 68), Дарміан (Хакімі, 46), Санчес, Лукаку.
“Мілан”: Татарушану, Ернандес, Романьолі, Кьяєр (Томори, 19), Дало, Кессье, Мейте, Леао (Круніч, 85), Діас (Ребич, 60), Салемакерс (Кастильезо, 85), Ібрагімович.
Вилучення: Ібрагімович, 58

Події матчу:

Image

90 + 8 хв. ГОЛ! Еріксен! Мартінес заробив штрафний. До м’яча підійшов Еріксен і шикарним ударом під поперечину забив свій перший в сезоні гол!

90 + 2 хв. Янг вийшов замість Коларова.

90 хв. Лукаку не забиває з кількох метрів! Знову на висоті Татарушану!

89 хв. Еріксен вийшов замість Брозовича.

85 хв. Кастільезо і Круніч вийшли замість Леао і Салемакерса

83 хв. Хакімі пробив з лінії штрафного-Татарушану впорався з ударом.

74 хв. Ось це так. Арбітр матчу отримав пошкодження. І після огляду лікарів йому потрібна заміна. Рідко таке побачиш, звичайно.

Image

70 хв. ГОЛ! ЛУКАКУ! Ромелу від поперечини порівнює рахунок!

68 хв. Ернандес збив Барелу у своєму штрафному майданчику. Суддя спочатку дозволив продовжити гру, але після перегляду ВАР поставив пенальті у ворота Мілана!

67 хв. Замість Перішіча вийшов Мартінес.

60 хв. Ребич вийшов замість Діаса

58 хв. Охохо! Ібрагімович збиває Коларова в контратаці і отримує другу жовту-видалення!

52 хв. Брозович фолить в центрі-жовта картка.

50 хв. І знову Татарушану тягне! Санчес бив після подачі кутового, але голкіпер рятує Мілан!

46 хв. Хакімі вийшов на поле замість Дарміана

Image

Перерва

45 хв. Лукаку та Ібрагімович посварилися-обидва отримали по жовтій за розмови.

39 хв. Момент у Санчеса-небезпечно пробивав головою після навісу від Перішіча , але влучив м’ячем у захисника.

Image

32 хв. ГОЛ! Ібрагімович! Кессьє головою скинув м’яч на Златана, а той від штанги відправив того у ворота! Перший же момент у шведа!

25 хв. Татарушану відбиває удар Лукаку з центру штрафного майданчика після пасу від Дарміана!

19 хв. Кьяер не може продовжити гру. Виходить Томори.

17 хв. Санчес красиво обіграв К’яєра і той збив Алекса у своїй штрафній – жовта картка.

11 хв. Бадьорий початок матчу. Обидві команди непогано розігрують м’яч навколо штрафного майданчика один одного, але поки без ударів.

Анонс матчу:

Лідер чемпіонату і друга команда зіграють між собою в Кубку Італії. “Інтер” останній раз вигравав у Кубку Італії в 2011 році. У” Мілана ” трофей був ще раніше – в 2003 році. Тоді один з голів у ворота “Роми” у фіналі забив нинішній тренер збірної України Андрій Шевченко.

Зараз “Мілан” і “інтер” вважаються головними претендентами на титул. І хоча “Мілан” тільки недавно оформив “зимове чемпіонство”, відстояти його буде складно. Конкуренти показують футбол найвищого рівня. Тому успіх в Кубку Італії може принести додаткові дивіденди обом клубам, які давно сидять без трофеїв.

Головна проблема “Мілана” – дискваліфікований голкіпер Джанлуїджі Доннарума. Також в дербі не зіграють травмовані захисники Маттео Габбья і П’єр Калулу і хавбек Ісмаель Беннасер.

Головний тренер “Мілана” Стефано Піолі:

“Кубок Італії-окремий турнір, який дійсно важливий для нас. Серія а-це інша історія. Наступне Дербі буде в наступному місяці, а до цієї зустрічі будуть інші важливі матчі. Ми повинні впоратися в цьому чвертьфіналі. У нас завжди є суперники, повні рішучості. Ми хочемо виграти Кубок Італії, але нам не особливо пощастило з жеребкуванням. Ми зіграємо з небезпечним суперником і хочемо відігратися після поразки в матчі з “Аталантою”.

Особисті зустрічі:

“Дербі делла Мадонінна”, як ще називають Міланське Дербі, пройде в 233-й раз. У команд практично однакові показники: 83 Перемоги – у “Мілана”, 82 Перемоги – у “Інтера”. “Мілан “забив 313 голів,” інтер ” – 312. У цьому сезоні матч серії А виграв “Мілан” – 2: 1. А ось в минулому сезоні в обох поєдинках перемогу здобув “інтер” (4:2 і 2:0).

Прогноз 112.ua – 2:1