“Інтер” мінімально обіграв “Наполі” – Запоріжжя Інфо

“Інтер” мінімально обіграв “Наполі”

В одному з центральних матчів вечора перемогу здобув “Інтер”

Міланський “Інтер” зумів вдома обіграти “Наполі” в домашньому матчі чемпіонату Італії.

Господарі грали з невеликою перевагою. У другому таймі на полі стало занадто багато боротьби в одному з епізодів Оспіна збив Мартінеса у своїй штрафній – пенальтії жовта картка воротареві. З суддею занадто активно сперечатися почав Інсіньє, за що і був тут же вилучений. З “точки” точно пробив Лукаку, забивши свій 10 гол у сезоні.

16 грудня, 21:45
Мілан, “Джузеппе Меацца”
Чемпіонат Італії, 12 тур
“Інтер” – “Наполі” 1:0
Гол: Лукаку, 74 (пен)
“Інтер”: Ханданович, Шкріньяр, Де Врей, Бастоні, Дарміан, Барелла, Брозович, Гальярдіні, Янг, Лукаку, Мартінес (Хакімі, 77)
“Наполі”: Оспіна, Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріо Руй (Гулам, 85), Бакайоко, Демме (Ельма, 85), Лосано, Зелінські, Інсіньє, Мертенс (Петанья, 16).
Вилучення: Інсіньє, 73

Фінальний свисток!

90 + 1 хв. Ханданович отримав жовту картку за затримку часу.

85 хв. Д’амброзіо грубо зупинив прорив Політано-жовта картка.

85 хв. Ще одна жовта картка. Шкріньяр збив Лосано.

85 хв. Гулам і Ельма звишлі замість Руя і Демме.

80 хв. Лукаку грубо зіграв у боротьбі з Оспіною-жовта для форварда.

77 хв. Мартінес йде з поля і його замінить Ашраф Хакімі.

75 хв. А тепер Лосано збиває Дармаїна-жовта картка.

74 хв. Політано і Руїс вийшли замість Бакайоко і Зелінські.

73 хв. ГОЛ! ЛУКАКУ! Ромелу з точки точний!

71 хв. А зараз ще й вилучення для Інсіньє за занадто активну реакцію на фол!

70 хв. Оспіна збивв своїй штрафній Дарміана-пенальті і жовта!

59 хв. І тут же Бакайоко збиває Мартінеса-ще одна жовта.

57 хв. Брозович збив Лосано-жовта картка.

Перерва

16 хв. Мертенс отримав травму. Замість нього виходить Петанья.

Починаємо!

В італійській Серії А “інтер” набрав дуже непоганий хід. Чотири перемоги поспіль підняли підопічних на друге місце. За певних обставин, ” інтер “може наздогнати” Мілан ” за очками. “Наполі” розташувався слідом і також може нав’язати боротьбу міланським клубам.

У Дженнаро Гаттузо мінімальні втрати перед зустріччю. Не зіграє в поєдинку Осимхен. У” Інтера ” справи складніші. Не зіграють Хакімі, Пінамонті, Весіно, Відаль, Наінгголан. Але і без них у Анотніо Конте повно виконавців, здатних провести топ-матчу.

Півзахисник” Інтера ” Артуро Відаль:

“Було дуже прикро втратити такий унікальний шанс пройти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Але ми оговтаємося і зробимо висновки з наших помилок. Тепер будемо робити все можливе і віддавати всі сили в кожній грі, щоб виграти Скудетто. Вперед, “Інтер”.

Особисті зустрічі:

167 матчів між собою провели “інтер”і ” Наполі”. За перемогами попереду” інтер ” 75-50. У минулому сезоні міланці двічі обіграли суперника в чемпіонаті. А ось в Кубку Італії “Наполі” взяв реванш, вигравши На виїзді і зігравши вдома внічию.

Прогноз “112.ua” – 1:1

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.