Гол Фірміно на останніх хвилинах приніс "Ліверпулю" перемогу над "Тоттенгемом" - Запоріжжя.Info

Гол Фірміно на останніх хвилинах приніс “Ліверпулю” перемогу над “Тоттенгемом”

“Червоні” дотиснули суперника

“Ліверпуль” і “Тоттенгем” грали між собою матч 12-го туру англійської Прем’єр-Ліги.

Господарі поляіграли при своїх глядачах і дуже активно володіли м’ячем. І в середині першого тайму заслужено вийшли вперед-Салах отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і з рикошетом пробив Льоріса. “Шпори” відігралися в першій же своїй серйозній атаці. Ль Чельсо протягнув м’яч через центр і віддав на хід Сон Хин Міну, який свій вихід один на один реалізував.

У другому таймі спочатку “Тоттенгем” повинен був забивати після удару Бергвейна, але за господарів зіграла штанга. А після вже за гостей зіграла поперечина після удару Мане. Але у “Ліверпуля” вистачило сил дотиснути суперника. Після подачі кутового Фірміно потужно пробив головою і приніс своїй команді перемогу і перше місце в турнірній таблиці.

16 грудня, 22:00
Ліверпуль, ” Енфілд Роуд”
Чемпіонат Англії, 13 тур
“Ліверпуль” – “Тоттенгем” 2:1
Голи: Салах, 26, Фірміно, 90 – Мин, 33
“Ліверпуль”: Аліссон-Олександр-Арнолд, Р. Вільямс, Фабіньо, Робертсон — Хендерсон, Вайналдум, Джонс — Мане, Салах, Фірміно.
“Тоттенхем”: Ллоріс-Ор’є, Алдервейрелд, Дайер, Дейвіс-Хейб’єрг, Ло Сельсо (Моура, 58), Сіссоко — Бергвайн (Регулон, 76), Кейн, Сон (Аллі, 87)

Фінальний свисток! Шикарна розв’язка!

90 хв. ГОЛ! Фірміно! Після подачі кутового зліва бразилець головою забиває м’яч у ворота!

87 хв. Аллі виходить замість Сон Хин Міна.

76 хв. Бергвейна в грі поміняв Регулон.

74 хв. Джонс відмінно вивів Мане в чужій штрафній, той пробив, але м’яч влучив у поперечину!

63 хв. Бергвейн вискочив один на один зліва до воріт, але м’яч після його удару влучив у штангу!

58 хв. Замість Ло Чельсо виходить Моура.

54 хв. Хейб’єрг руками зупинив прорив Мане-жовта картка.

48 хв. Ло Чельсо грубо зупинив прорив Робертсона-жовта картка.

Перерва

42 хв. Поки статистика дивна. 78% на 22% на користь Лівера – це володіння м’ячем. Всього 6 фолів.

36 хв. Фірміно бив після знижки Салаха, але Льоріс відбив!

33 хв. ГОЛ! СОН ХИН МІН! Різкий випад шпор через центр завершився реалізованим виходом один на один!

26 хв. ГОЛ! САЛАХ! Єгиптянин з центру штрафного пробив, м’яч від ноги захисника перелетів через Льоріса!

20 хв. Салах пробив з центру штрафного майданчика прямо в руки Льоріса!

10 хв. Робертсон відмінно подав з штрафного, Фабіньо бив головою, але Льоріс дістав!

Добрий вечір, друзі. Починаємо!

У нинішньому англійському сезоні саме” Ліверпуль “і” Тоттенхем ” вважаються головними претендентами на титул. І навіть незважаючи на те, що” Лестер “йде зовсім поруч, маючи всього на один бал менше, так що, забувати про” лисиць ” не варто. Адже до цього сезону мало кому вдається показувати якісний футбол досить стабільно. Навіть гранди.

На вихідних обидва колективи не змогли перемогти. Спочатку ” шпори “не впоралися з”Крістал Пелес”. Осічкою лондонців міг скористатися колектив Юргена Клоппа, але “червоні” також розійшлися миром з “Фулхемом”. У стані обох колективів розуміли, що сили треба берегти саме на очний поєдинок.

Головний тренер “Тоттенхема” Жозе Моурінью:

“Ми хороша команда, яка багато працює, але “Ліверпуль” — це результат, якщо я не помиляюся, 1894 дня разом з Клоппом. А ми-результат 390 днів. Але і не можна повністю вважати цей термін, тому що більшу частину з них ми перебували на карантині”.

Особисті зустрічі:

176 разів на поле сходилися” Ліверпуль “і”Тоттенхем”. Історично перевага на боці “червоних” – вони виграли 84 матчі. У “шпор” 48 перемог. У минулому сезоні “Лівер” двічі обіграв “Тоттенхем”.

Прогноз “112.ua” – 3:1