"Динамо" та "Брюгге" зіграли внічию в Києві - Запоріжжя.Info

“Динамо” та “Брюгге” зіграли внічию в Києві

Матч-відповідь у Бельгії пройде наступного тижня

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське “Динамо” зіграло з бельгійським “Брюгге” 1:1.

Зокрема, у першому таймі жодній з команд не вдалось вирватись уперед. “Динамо” було більш активним, однак Віталій Буяльський не зумів реалізувати свої дві можливості.

По перерві бельгійці почали створювати більше можливостей у штрафній площині підопічних Луческу, однак на 62-й хвилині Буяльский ударом з 22-х метрів відправив м`яча у верхній кут воріт “Брюгге” та вивів свою команду вперед.

Довго не чекаючи бельгійці відповіли на старання “синьо-білих” й на 67-й хвилині зрівняли рахунок. Після подачі кутового Бренден Мехеле виграв боротьбу в Артема Беседіна та ударом головою відправив м`яча у ворота “Динамо”

Наприкінці матчу табло показало рахунок 1:1.

Матч-відповідь у Бельгії пройде наступного тижня.

Нагадаємо, початок першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між українським футбольним клубом “Динамо” та бельгійським “Брюгге” було перенесено на 17:00 18 лютого через прогнозоване погіршення погодних умов у Києві.