Дві травми і гол з офсайду: Перший тайм матчу "Реал" - "Ліверпуль" закінчено - Запоріжжя.Info

Дві травми і гол з офсайду: Перший тайм матчу “Реал” – “Ліверпуль” закінчено

Травми двох гравців, гол “Реала”, скасований через офсайд і дуже швидкий темп гри. Такі підсумки першого тайму фіналу Ліги чемпіонів

У Києві завершився перший тайм фінального поєдинку Ліги чемпіонів. Після першого тайму рахунок у матчі “Реал” – “Ліверпуль” – 0:0. 112.ua веде онлайн-трансляцію поєдинку.

Про травми.

На 30 хвилині поле залишив єгипетський легіонер “Ліверпуля” Мохамед Салах. На 37 хвилині аналогічна трагедія сталася з захисником “Реала” Дані Карвахалем.

Про гол

На 43 хвилині гол у ворота “Ліверпуля” забив Карім Бензема. Але суддя взяття воріт відмінив через офсайд.

Статистика

Після першого тайму у “Реала” 6 ударів по воротах (0 – у площину). У “Ліверпуля” 9 ударів (1 у площину).

Нагадаємо, англійський “Ліверпуль” грає в фіналі Ліги чемпіонів вперше за останні 11 років. Для мадридського “Реала” цей фінал – 16-ий в історії.

За всю історію очних зустрічей між “Ліверпулем” і “Реалом” жодного разу не було зафіксовано нічиї: на рахунку англійців три перемоги, на рахунку “Реала” – дві.