Дастін Пор'є нокаутував Конора МакГрегора на UFC-257 - Запоріжжя.Info

Дастін Пор’є нокаутував Конора МакГрегора на UFC-257

Дастін виграв реванш

На “Бійцівському острові” відбувся один з найбільш довгоочікуваних боїв року – реванш між Конором МакГрегором і Дастіном Пор’є.

Перший раунд був за ірландцем. Він домінував і диктував умови поєдинку. Але в другій п’ятихвилинці вже канадець забрав ініціативу. А в один момент у сітки він добре потряс Конора, після чого кинувся добивати суперника. Суддя зарахував нокаут.

“Я щасливий, але взагалі не здивований, що переміг сьогодні Конора. Я важко працював для цього. Повага йому, що він прийняв результат так, як і повинен робити професіонал. Тепер у нас рахунок 1-1 і ми можемо зробити це знову. Відмінний бій, відмінна перемога, але зараз я повернуся додому і займуся роботою в моєму благодійному фонді. Люблю свою команду і дружину. Я хочу отримати бій за титул. Якщо Хабіб не повернеться, то ми з Конором кращі легковаги прямо зараз”, – сказав Після бою Пор’є.

“Позначилося те, що я тривалий час був поза боями, більше року. Також лоукики Дастіна зробили свій вплив. Він виявився хороший сьогодні. Але я повернуся. Це все, що я можу сказати зараз. Звичайно, я повинен залишатися активним і я ще подерусь в 2021 році”, – пообіцяв Макгрегор.

Нагадаємо, перший поєдинок між МакГрегором і Пор’є завершився раннім нокаутом американця. тепер бійців ймовірно чекає третій поєдинок. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com