Брейк-данс та скейтбординг внесли до програми Олімпіади-2024 – Запоріжжя Інфо

Брейк-данс та скейтбординг внесли до програми Олімпіади-2024

Також було ухвалено рішення скоротити загальну квоту спортсменів на Іграх 2024 року

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс до програми Олімпійських ігор 2024 року, які пройдуть в Парижі, скейтбординг, скелелазіння, серфінг і брейк-данс.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Таке рішення МОК ухвалив на засіданні 7 грудня.

Також було ухвалено рішення скоротити загальну квоту спортсменів на Іграх 2024 року до 10,5 тис. осіб. Найбільше скоротилася квота у важкій атлетиці. Також істотно було скорочено квоту боксерів, оскільки визнання Міжнародної федерації любительського боксу в МОК призупинено.

Літні Олімпійські ігри — міжнародні змагання з літніх видів спорту, що проводяться кожні чотири роки під егідою Міжнародного олімпійського комітету в рамках олімпійського руху. До 1924 року всі Олімпіади були єдиними. До їхньої програми входили також окремі зимові види спорту. У 1924-му вперше було проведено дві окремі Олімпіади — літню й зимову. До 1992 року зимові Олімпійські ігри проходили того самого календарного року, що й літні Олімпійські ігри. Починаючи з 1994-го зимові Олімпіади проходять у проміжку між двома літніми Олімпіадами. Україна вперше виступила командою на літніх Олімпійських іграх у 1996 році в Атланті. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com