Брати – легенди: Сильвестр Сталлоне зніме фільм про Кличків – Запоріжжя Інфо

Брати – легенди: Сильвестр Сталлоне зніме фільм про Кличків

У прокат стрічка має надійти у квітні 2022 року

Відомий американський актор, кінорежисер, сценарист і продюсер Сильвестр Сталлоне збирається зняти фільм про українських братів-боксерів Віталія та Володимира Кличків. Про це повідомляє пресслужба Кlitschko brothers.

Згідно з повідомленням, Сталлоне виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки планувалося розпочати восени 2020 року, але у зв’язку з пандемією коронавірусу терміни довелося коригувати, кінопроцес має стартувати восени нинішнього року, а у прокат стрічка надійде у квітні 2022 року.

Як відомо, Сильвестр Сталлоне має дружні стосунки з Віталієм і Володимиром Кличками. У 2012 році вони утрьох виступили співпродюсерами мюзиклу “Роккі”, в якому використана історія найпершого фільму про Роккі Бальбоа. Тоді Віталій з Володимиром розробляли боксерські елементи шоу.

Також Сталлоне не приховує, що багато років є фаном таланту братів. У 2009 році він у Лос-Анджелесі підтримував Віталія у поєдинку з американцем Крісом Арреолою, а в 2012 року прилітав до Гамбурга на поєдинок Володимира з поляком Маріушем Вахом.

Нагадаємо, український боксер Володимир Кличко увійшов до Міжнародного залу боксерської слави. Церемонія його включення відбудеться в Канастоті (штат Нью-Йорк) 14 червня 2021 року. До слова, Віталія Кличка визнали гідним включення до Залу слави ще у 2018 році.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com