"Аталанта" розгромила в гостях " Мілан" - Запоріжжя.Info

“Аталанта” розгромила в гостях ” Мілан”

Команда з Бергамо була сьогодні сильнішою

У чемпіонаті Італії догравали перше коло чемпіонату і лідер Серії А ” Мілан “намагався утримати лідерство в матчі з”Аталантою”.

Після невпевненого і обережного початку матчу “Аталанта” забила першою. Після навісу з штрафного Ромеро в падінні головою пробив Доннарумму. На початку другого тайму гості забили вдруге-Пессіну збили в штрафному майданчику і Ілічіч точно пробив пенальті. А під кінець гри рахунок до розгромного довів Сапата, реалізувавши вихід один на один.

У паралельному матчі ” інтер “не зміг забити” Удінезе “(нічия 0:0), що залишило” Мілан ” на першому місці в турнірній таблиці. “Аталанта” піднялася на четверте місце.

23 Січня, 19:00
Мілан, “Сан-Сіро”
Чемпіонат Італії, 19-й тур
“Мілан” – “Аталанта” 0:3
Голи: Ромеро, 26, Ілічіч, 53( пен), Сапата, 77
“Мілан”: Доннарумма, Калабрія, Калулу (Музаккьо, 57), К’єр, Т.Ернандес, Кессі, Тоналі, Кастільехо (Манджукіч, 70), Мейте (Діас, 46), Леао (Ребіч, 70), Ібрагімович.
“Аталанта”: Голлини, Толои, Ромеро, Джимсити (Кальдара,90), Хатебур (Мехле, 67), де Рун, Фройлер, Госенс (Паломіно, 90), Пессіна (Малиновський, 90), Ілічіч (Муриель, 83), Сапата.

Події матчу:

90 хв. Малиновський вийшов замість Пессины.

83 хв. Муріель змінює Ілічіча.

77 хв. ГОЛ! САПАТА! Нічого вже не може зробити Мілан! Ромеро знайшов пасом Сапату, той вийшов на ворота і пробив під ближню штангу!

75 хв. Сапата пробив з лінії воротарського майданчика, але Мілан рятує штанга!

71 хв. Ось це міг дебютувати Манджукич! Першим же дотиком Маріо пробив з меж штрафного майданчика, але Голліні відбив!

70 хв. Манджукіч і Ребіч виходять замість Кастільєхо і Леао.

69 хв. Ілічіч пробив з лінії штрафного-трохи не влучив по воротах!

57 хв. Калулу не може продовжити матч. Замість нього виходить Музаккьо.

53 хв. ГОЛ! Ілічіч! Сильний удар в првий нижній кут!

51 хв. Кессьє в штрафному майданчику відмахнувся від Пессіни-жовта картка і пенальті!

46 хв. Діас виходить в Замість Мейті.

Перерва

41 хв. Тоналі подав з флангу і Ібра пробив головою-вище воріт!

38 хв. Сам потерпілий Стандарт виконав-Доннарумма кулаками вибив м’яч!

37 хв. Ернандес збив Ілічіча поруч зі своєю штрафною – жовта картка.

32 хв. А тепер Сапата пробив з центру штрафного майданчика, але удар вийшов несильним і прямо в руки голкіпера.

26 хв. ГОЛ! РОМЕРО! Після подачі з штрафного захисник в падінні головою пробив Доннарумму!

18 хв. Ілічіч нарешті зміг завдати удару-м’яч пройшов повз ворота.

14 хв. Після стартової активності Мілана Атіаланта зуміла заспокоїти гру і трохи забрати м’яч собі. Але до чужих воріт дійти поки не дійти.

2 хв. Перший момент у Мілана! Ібра бив від кута штрафного майданчика, але трохи не влучив по воротах. Та ще й оффсайд був.

Анонс матчу:

До останнього матчу першого кола в чемпіонаті Італії “Мілан” підходить лідером турнірної таблиці. Для команди, яка довго не могла повернутися на топ-рівень, стати “зимовим чемпіоном” як мінімум приємно. Але для цього ще потрібно утримати на відстані 3 очок “інтер”. “Аталанта” була близька до того, щоб повернутися в когорту лідерів, але дві поспіль нічиї не дали це зробити підопічним Гасперіні.

Тим більше у “Мілана” є певні проблеми зі складом. Зробив позитивний тест на коронавірус Чалхноглу. Дискваліфікацію відбувають Романьолі і Салемакерс. Доліковують травми Беннасер і Габбья. Натомість одужав Ібрагімович, який відзначив своє повернення дублем у ворота “Кальярі”. У Ібри вже 12 голів за сезон, другий бомбардир в чемпіонаті.

Нападник “Мілана” Маріо Манджукич:

“До кінця сезону ще належить пройти довгий шлях. Але якщо подивитися на виступи команди і на те, як всі гравці б’ються на полі, ми можемо і повинні бути впевнені в собі. З такою грою нам буде легше досягти наших найбільших цілей”.

Особисті зустрічі:

138-й матч зіграють між собою “Мілан”і ” Аталанта”. 66 разів перемагали”россонеррі”. У команди з Бергамо на рахунку 26 перемог. У минулому сезоні команди зіграли внічию в Мілані, а вдома “Аталанта” розгромила суперника 5:0.