“Арсенал” несподівано обіграв “Челсі” – Запоріжжя Інфо

“Арсенал” несподівано обіграв “Челсі”

У Лондоні сьогодні грали дербі

У 15-му турі англійській Прем’єр-лізі між собою зійшлися лондонські “Арсенал” і “Челсі”.

“Арсенал” підходив до гри з сусідами, будучи на дні турнірної таблиці. Але статус андердога не завадив підопічним Артети грати досить впевнено і швидко відкрили рахунок. Тірні заробив пенальті, який реалізував Ляказетт. Під кінець тайму другий гол у ворота “Челсі” відправив граніт Джака точним ударом з штрафного. На початку другої половини гри рахунок до розгромного довів Сака, у якого вийшов удар за спину Менді.

Під кінець матчу “аристократи” зуміли відродити інтригу. Спочатку Абрахам грудьми замкнув простріл справа. Рефері спочатку скасував гол, але після перегляду ВАР зарахував взяття воріт. Незабаром після цього Хавертц заробив пенальті, але Жоржиньо не зміг пробити Лено.

26 Грудня, 19:30
Лондон, “Емірейтс Стедіум”
Чемпіонат Англії, 15-й тур
“Арсенал” – “Челсі” 3:1
Голи: Ляказетт, 35 (пен), Джака, 44, Сака, 56 – Абрахам, 85
“Арсенал”:
Лено, Холдинг, Тірні, Марі, Бельерін, Ель-Ненні, Сака, Сміт-Роу (Уїлок, 65), Джака, Мартінеллі (Пепе, 71), Ляказетт (Мустафі, 90)
“Челсі”:
Менді, Зума, Чилуэлл, Джеймс, Тіаго Сілва, Ковачич (Жоржиньо, 46), Маунт, Канте (Хавертц, 73), Пулишич, Вернер (Хадсон-Одои, 46), Абрахам.

Кінець цього суперматча!

90 + 1 хв. Але ні! Лено бере удар Жоржиньо!

90 хв. Хавертца збивають у штрафному Арсеналу-пенальті!

85 хв. ГОЛ! Абрахам грудьми переправив м’яч у ворота Арсеналу після прострілу справа. Суддя свистить офсайд і біжить дивитися повтор. Але після ВАР гол все таки зараховує!

84 хв. Ельнені зловив відскік після кутового і пробив-м’яч влетів у поперечину!

73 хв. Сілва грубо зіграв в центрі-жовта картка.

71 хв. Мартінеллі відправився відпочивати. Вийшов Пепе.

65 хв. Уїлок поміняв Сміт-Роу.

64 хв. А зараз вже Мартінеллі отримав м’яч на вході в штрафну і пробив низом – знову Менді відбив!

62 хв. Мартінеллі пробив через себе після подачі з правого флангу, але Менді дістав м’яч з кута воріт!

56 хв. ГОЛ!!! САКА!!! Сака отримав м’яч на лінії штрафного майданчика і начебто навішував, але м’яч ідеально полетів за комір Менді!

46 хв. Хадсон-Одої і Жоржиньо вийшли замість Ковачича і Вернера.

Перерва

44 хв. ГОЛ! ДЖАКА!!! Шикарно граніт б’є з штрафного!

35 хв. ГОЛ! ЛЯКАЗЕТТ! Француз спокійно пробиває в правий кут!

33 хв. Джеймс збив у своїй штрафній Тірні-пенальті!

Починаємо!

Підопічні Мікеля Артети в цьому сезоні поки що провалюються. “Арсенал” йде на 15-му місці з досить серйозним відставанням від єврокубкової зони. У” Челсі ” справи йдуть набагато краще. У разі сьогоднішньої перемоги вони можуть розраховувати на підйом в зону Ліги чемпіонів. Зараз команда Лемпарда йде п’ятою.

Для” Арсеналу ” сьогоднішній матч може стати останнім під керівництвом Артети. Ситуація в клубі катастрофічна, і тінь звільнення висить над іспанцем вже давно. Але недавнє звільнення Томаса Тухеля з ПСЖ додає інтриги-німця ” сватають “саме в” Арсенал”, якому необхідно рятувати сезон.

Головний тренер “Челсі” Френк Лемпард:

“Було вирішено, що ми будемо грати двічі за 48 годин, коли інші команди, які борються за верхні позиції Ліги, грають двічі за три дні. Не розумію, наскільки це чесна гра, думаю, що це неправильно і не буде добре для гравців, які грають на вищому рівні. Я просто кажу, що у нас не такий період відпочинку, як У інших команд. Навіть гравцям недобре виходити і тренуватися, не кажучи вже про те, щоб грати на високому рівні всі 90 хвилин”.

Особисті зустрічі:

203 матчі провели між собою” Арсенал “і”Челсі”. На рахунку у ” канонірів “77 перемог, у” Челсі ” – 66. У минулому сезоні ” аристократи “виграли на” Емірейтс “2:1, потім зіграли внічию 2:2 на” Стемфорд Брідж”, а після програли 1:2 у фіналі Кубка Англії.

Прогноз 112.ua – 1:3

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.