За книгою Френсіса Скотта Фіцджеральда "Великий Гетсбі" знімуть серіал - Запоріжжя.Info

За книгою Френсіса Скотта Фіцджеральда “Великий Гетсбі” знімуть серіал

Автором сценарію стане Майкл Херст, відомий за серіалами “Тюдори” та “Вікінги”

За культовою книгою Френсіса Скотта Фіцджеральда “Великий Гетсбі” (1925) знімуть серіал.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, виробництвом займеться A+E Studios, яка розповість всім відому історію під іншим кутом. Нова версія “Гетсбі” буде “більш різноманітною та інклюзивною”. Очікується, що у проекта буде великий бюджет.

Автором сценарію стане Майкл Херст, відомий за серіалами “Тюдори” та “Вікінги”. Його консультуватиме правнучка письменника Блейк Хазард.

“Здається, я прожив разом з Гетсбі більшу частину свого життя. Спочатку я прочитав книгу в школі, потім викладав її в Оксфорді в 1970-х, а потім періодично перечитував. Як одного разу сказав критик Лайонел Трилінг, “Великий Гетсбі” такий же свіжий, як і в день виходу, він навіть придбав додаткову вагу і актуальність”, – зазначив Херст.

Серіал сконцентрується на темношкірому співтоваристві Нью-Йорка 1920-х, зокрема, музичній сцені. У міні-серіалі будуть розказані історії героїв з Американською мрією, що рухнула. 

Про дату виходу не повідомляється.

Нагадаємо, що книгу “Великий Гетсбі” екранізували не раз. Перша кіноадаптація вийшла в 1926 році з Уорнером Бакстером у головній ролі, в 1949 році був представлений фільм з Аланом Леддом, в 1974 – з Робертом Редфордом, в 2000 – з Тобі Стівенсом. Сучасному глядачеві найбільше знайома картина 2013 року з Леонардо Ді Капріо. 

Як повідомлялося, зірка “Рокетмена” Терон Еджертон зіграє головну роль в новому серіалі Apple TV+.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com