Визначено найкращі фотографії пам’яток культури України 2020 року - Запоріжжя.Info

Визначено найкращі фотографії пам’яток культури України 2020 року

Цього року на конкурс було подано рекордні 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури

Визначено найкращі фотографії пам’яток культури України 2020 року в рамках конкурсу “Вікі любить пам’ятки”, мета якого – зібрати знімки всіх об’єктів нерухомої спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії та привернути увагу до стану збереженості цих об’єктів.

Цього року на конкурс було подано рекордні 47 тисяч світлин та відео пам’яток культури України. Протягом вересня свої роботи подали 550 авторів. За кількістю фото Україна посіла перше місце серед 50 країн-учасниць.

Серед 10 переможців — 10 різних авторів та 9 регіонів.

Найкращою світлиною “Вікі любить пам’ятки 2020” стала фотографія Церкви Святого Юрія, розташованої у місті Дрогобич Львівської області (вгорі на головній). Авторкою фото є Олена Курило. Фото перемогло і в обласній номінації.

На другому місці фото історико-археологічного заповідника “Кам’яна Могила”, що розташований у смт Мирному Запорізької області. Фото зробив Ельдар Сарахман. Також світлина стала найкращою серед інших фото Запорізької області. 

Третє місце у вечірнього зимового фото Покровського собору, що у Харкові. Знімок зробила Катерина Поліщук.

Четверта позиція у світлини вітряка, що розташований в Музеї народної архітектури та побуту в Пирогові. Це також найкраще фото Києва. Знімок зробив Руслан Грибюк. 

П’яте місце у ТОП-10 посіла світлина Гончарської вежі у місті Кам’янець-Подільський. Також фотографія стала найкращою у Хмельницькій області. Автором є Микола Кальченко. 

Шосте місце в ТОП-10 і найкраще фото Донецької області — світлина Миколаївської церкви, що входить у комплекс Свято-Успенської Святогірської лаври у місті Святогірськ. Фото зробив Віталій Башкатов.

На сьомому місці фотографія костелу-мавзолею Потоцьких, що у селі Печера, Вінницької області. Це фото перемогло і в обласній номінації. Автором є Вадим Постернак.

На восьмому місці панорамне фото костелу Святої Трійці, що в селі Зіньків Хмельницької області. Автором знімка є Сергій Зисько. 

Дев’яте місце та перемогу у номінації найкраще фото Чернігівської області отримала світлина Троїцько-Іллінського монастиря. Автором фото є Андрій Казун.

Десяте місце посіла світлина, що стала найкращою у Херсонській області. Фото городища “Скелька”, що у селі Олександрівка, Херсонського району. Автором знімка є Олег Марчук.

Церемонія нагородження переможців цього разу пройде онлайн. Деталі про дату і час проведення оголосять незабаром.

Нагадаємо, Будинок моди Louis Vuitton випустить фотоальбом про Україну.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com