Влад Фісун зіграв діджей-сет біля історичної будівлі в Лисичанську, щоб привернути увагу до збереження пам'яток культури - Запоріжжя.Info

Влад Фісун зіграв діджей-сет біля історичної будівлі в Лисичанську, щоб привернути увагу до збереження пам’яток культури

Будівля була побудована більше ста років тому бельгійським промисловцем Ернестом Сольве.

В рамках нового відеопроекту промо-групи SHUM.Rave, засновник київської формації DJBuro діджей Влад Фісун зіграв сет, щоб привернути увагу до збереження пам’яток культури. Щорічно велика кількість історичних споруд занепадають, Донбаський регіон не є винятком. 

Центром арт-перформансу став шедевр неоготики – будівля в Лисичанську, побудована більше ста років тому бельгійським промисловцем Ернестом Сольве, яка знаходиться під наглядом міжнародних організацій.

Головним завданням організаторів було бажання перетворити архітектурну спадщину, що знаходиться під охороною міжнародних організацій і включена в список номінантів Belgian Heritage Abroad Award, в культурний центр.

Для Влада Фісуна брати участь у подібних перформансах не вперше, адже минулого року він зробив стрім з об’єкта “Градирня” Чорнобильської АЕС, який побачили глядачі понад 40 країн. Цього разу Владу вдалося створити зовсім іншу історію, яка так само дивує глядача і надає відчуття приналежності до чогось більшого.

“Коли я задумався про історію цієї чудової будівлі, то захотів підібрати такі платівки, які змусять дивитися на фасад знизу вгору, як на щось величне. У списку треків і музика до культового фільму “Kung Fury”, і електро-версія Девіда Боуї, і знову актуальний ретро-вейв. Це вистава з дивовижних проекцій на стіни і музики”, – розповів Влад Фісун.

Проект дійсно не залишився в тіні, зараз будівлю лікарні вже обнесли реставраційним парканом. Луганська обласна державна адміністрація провела опитування, що місцеві жителі хочуть бачити в цих стінах. Серед варіантів культурний центр, галерея, волонтерський центр і навіть Індустріальний музей Донбасу.

Нагадаємо, диджей Влад Фісун створив музичний маніфест у порожньому комплексі “Мистецький арсенал”.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com