Від Go-A зажадали кілька пісень, щоб "Суспільне" обрало конкурсну на Євробачення-2021 - Запоріжжя.Info

Від Go-A зажадали кілька пісень, щоб “Суспільне” обрало конкурсну на Євробачення-2021

Пісню-переможницю мають оприлюднити до 10 березня 2021 року

Переможець нацвідбору на Євробачення, український електро фолк-гурт Go-A, який раніше заявив, що вже визначився з конкурсною піснею, має надати “Суспільному” кілька синглів для вибору. 

Про це йдеться у відповідному Положенні про відбір пісні для участі в Євробаченні, яке було оприлюднено 26 січня 2021 року.

Вибирати пісню, з якою Go-A представлятиме Україну на конкурсі, буде журі. До його складу увійдуть три експерти – фахівці у сферах музики та музичної індустрії, та два представники національного мовника.

Оцінювати сингли мають за такими критеріями:

  • оригінальність ідеї;
  • композиція і драматургічна якість;
  • актуальність теми;
  • потенціал для шоу. 

Свої роботи група має подати до 29 січня 2021 року, а офіційна інформація про пісню, яка стане переможцем та буде представлена на Євробаченні-2021, має бути опублікована на сайті “Суспільного” до 10 березня 2021 року. 

Нагадаємо, Євробачення-2021 відбудеться на запланованій раніше арені Ahoy Arena у Роттердамі. Півфінали відбудуться 18 і 20 травня, а фінал – 22 травня. Організатори розглядають чотири можливі варіанти проведення. Чинними залишаться результати жеребкування півфіналів скасованого конкурсу.

Організатори дозволили брати участь переможцям відборів 2020 року, але пісня повинна бути нова. Всі учасники Євробачення-2021 заздалегідь запишуть свої пісні наживо.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com