Великий український Youtube-канал з кінооглядами опинився під загрозою закриття - Запоріжжя.Info

Великий український Youtube-канал з кінооглядами опинився під загрозою закриття

Geek Journal отримав чотири скарги на нібито порушення авторських прав

Великий український Youtube-канал з оглядами кіно і серіалів Geek Journal опинився під загрозою закриття. Причиною послужили чотири скарги на нібито порушення авторських прав з трьох необхідних від телеканалу “1+1”. Про це творці Geek Journal повідомили у своїх соцмережах.

На думку телеканалу, ютубери незаконно використовували авторські матеріали “1+1” у своїх оглядах. Тоді як автори Geek Journal стверджують, що дотримуються принципів добросовісного використання контенту fair use. На підтвердження своїх слів ютубери наводять той факт, що жодного разу не мали подібних проблем через використання контенту найбільших медіакорпорацій на кшталт Warner Bros. або Disney, хоча постійно випускали огляди на їхні фільми і серіали, в тому числі супергеройські картини кіновсесвітів Marvel та DC. Крім того, всі чотири страйки Geek Journal отримали одномоментно після виходу критичного оглядового ролика про історію телеканалу “1+1”.

У коментарі виданню Media Sapiens представники групи “1+1 медіа” заявили, що принцип fair use, на який посилається ведучий каналу Тайлер Андерсон, не можна застосувати до каналів з монетизацією. Це стосується і заблокованих відео, тому що вони містять рекламну інтеграцію. При цьому в компанії заявили, що готові до діалогу з ютуберамі.

Geek Journal заявили, що будуть подавати апеляцію на всі скарги. Однак у разі, якщо Youtube її відхилить, 28 січня канал буде видалений з платформи. Станом на 22 січня на каналі було трохи більше ніж 100 тисяч підписників, і він міг розраховувати на “срібну кнопку” Youtube.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com