Українські гурти зіграли лайви на культурних локаціях Києва, що потребують уваги - Запоріжжя.Info

Українські гурти зіграли лайви на культурних локаціях Києва, що потребують уваги

Перша серія уже доступна, це Hyphen Dash в Національному художньому музеї України

Українські гурти зіграли лайви ZMOVA by kontrabass promo – це чотири серії музичних лайвів на культурних локаціях Києва, які потребують особливої уваги.

Кожна із цих споруд та локацій раніше були епіцентрами культурних подій чи місцями, де народжувались цілі культурні явища. Зараз ці будівлі потребують ремонту, а установи, що базуються в них,  – фінансової та комунікаційної підтримки. Таким чином, через музику проєкт намагається привернути увагу до значущих історичних місць столиці.

Проєкт складається з чотирьох серій, які виходитимуть щотижня на Youtube-каналі kontrabass promo. Інтерв’юером та автором усіх чотирьох історій став Євген Гордєєв — засновник музичних проєктів Kurs Valut, МС Брехунець, лейблу Dnipropop та ідеолог митцівні Module у Дніпрі. Він також є оповідачем у відео. 

Кожна серія складається з двох частин. Перша, коротка частина, це роздуми самих музикантів та оповідача про творчість, а також значення обраної локації для культури України. Друга – власне лайв гурту. Автори відео показали не лише красиві сторони кожної локації, але й проблеми, які загрожують її існуванню. 

Перша серія — уже доступна. Це Hyphen Dash в Національному художньому музеї України.

Нагадаємо, визначено найкращі фотографії пам’яток культури України 2020 року.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com