СТБ розповів, що буде з грошима за смс, надісланими глядачами під час Нацвідбору на Євробачення - Запоріжжя.Info

СТБ розповів, що буде з грошима за смс, надісланими глядачами під час Нацвідбору на Євробачення

Усі кошти віддадуть на благодійність

Телеканал “СТБ” готовий підрахувати кошти, витрачені глядачами на смс-голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення і направити їх на благодійність. Про це йдеться у коментарі, оприлюдненому на сайті телеканалу.

“Телеканал “СТБ” готовий підрахувати кошти, витрачені у фіналі глядачами на смс-голосування, і направити їх на благодійність”, – йдеться у роз’ясненні телеканалу.

Окрім цього, на телеканалі заявили, що наступного року можуть відмовитися від проведення Нацвідбору на цей пісенний конкурс.

“З огляду на ситуацію, що склалася, ми будемо розмірковувати над тим, чи є для нас сенс надалі брати участь у проведенні Національного відбору на Євробачення”, – йдеться у повідомленні. 

Раніше стало відомо, що Maruv не буде представляти Україну на пісенному конкурсі “Євробачення-2019” незважаючи на перемогу у фіналі національного відбору.

Співачка та “Суспільне” не змогли погодити контракт, через що Maruv відмовилася від участі у конкурсі. Співачці дорікали, що вона їздить із гастролями до РФ, та вимагали відмовитись від туру Росією.

“Як я раніше говорила, відмова від концертів у Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промоакції наших політиків. Я – музикант, а не битка на політичній арені”, – заявила співачка.

Більше дізнатися про співачку Maruv ви можете тут.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com