Стали відомі члени журі Національного відбору на Євробачення-2019 - Запоріжжя.Info

Стали відомі члени журі Національного відбору на Євробачення-2019

Півфінали нацвідбору пройдуть 9 і 16 лютого, а фінал відбудеться 23 лютого 2019 року

У журі Національного відбору учасників пісенного конкурсу “Євробачення-2019” увійшли артист Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), продюсер Євген Філатов і співачка Джамала. Про це повідомляє телеканал “UA: ПЕРШИЙ”, який буде транслювати нацвідбір.

Відзначимо, що в минулому році склад журі нацвідбору був таким же. “Кожен із наших суддів – професіонал, кожен сильний у своєму напрямку. Вони відмінно доповнюють один одного. Їх оцінки та відмінність поглядів на кращу пісню створюють поле для палких дискусій. Хто знає, можливо в цьому році нас чекає щось нове, і наші члени журі виявлять одностайність у виборі переможця”, – зазначила керівник національного відбору на Євробачення Наталя Франчук.

Переможців Всеукраїнського попереднього відбору оголосять не пізніше 20 січня. Два півфінали нацвідбору відбудуться 9 і 16 лютого. А фінал – 23 лютого.

Нагадаємо, Євробачення-2019 пройде в одному з найбільших міст Ізраїлю Тель-Авіві. Два півфінали конкурсу відбудуться 14 і 16 травня, а фінал проведуть 18 травня 2019 року. У конкурсі візьмуть участь музиканти з 42-х країн.

Як повідомлялося раніше, в цьому році на Євробаченні перемогла ізраїльська співачка Нетта Барзілай зі своєю композицією Toy. Україну на пісенному конкурсі представляв співак Mеlovin, який зайняв 17-е місце.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com