Шуфутинський, який внесений до бази “Миротворець”, виступить у Києві – Запоріжжя Інфо

Шуфутинський, який внесений до бази “Миротворець”, виступить у Києві

Квитки на виступ реалізовує ресурс Concert.ua.

Прийдешньої весни до України з концертом може приїхати відомий російський виконавець Михайло Шуфутинський.

Невдоволення з приводу організації виступу російського артиста висловив Facebook-користувач Сергій Іванов.

За його словами, Шуфутинський практично “не вилазить із окупованого Криму”. У цьому можна переконатися, якщо просто пошукати ім’я виконавця в Google, додавши слово “Крим”.

“На сайті агенції концерт вже має статус “надпопулярної події”, в чому я жодним чином не сумніваюся. Адже наші люмпени завжди використовують свій шанс замотати тулуби в люрекс і потрусити жирами”, — обурюється Сергій Іванов.

Чоловік закликав усіх небайдужих привернути увагу СБУ до концерту Шуфутинського, який готується в Україні. При цьому він пропонує або заборонити артисту в’їзд, або після прибуття заарештувати його та покарати.

До речі, захід має нібито відбутися 8 березня 2022 року. Майданчик, на який “замахнувся” шансоньє, аж ніяк немаленький — сам Палац спорту.

Та й квитки на подію доволі дорогі: ціна стартує від 590 гривень за місця на бічних секціях. Партер коштуватиме від 1190 до 2990 гривень (залежно від обраного ряду). Найексклюзивніші місця, у так званому VIP-партері, і зовсім коштують від 2990 до 5990 гривень.

Чимало українців обурилися організацією концерту російського артиста, який визнає окупацію Криму законною. Невдоволення користувачів Facebook вилилося в те, що на офіційній сторінці ресурсу Concert.ua наразі закрита можливість коментувати публікації.

На новину про підготовку виступу Михайла Шуфутинського відреагував навіть відомий український продюсер Ігор Кондратюк.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com