Російська Кардашьян оголосила бойкот одягу, "провітрила" величезні груди просто в ліжку - Запоріжжя.Info

Російська Кардашьян оголосила бойкот одягу, “провітрила” величезні груди просто в ліжку

Популярна російська модель Анастасія Квітко, відома також як російська Кім Кардашьян, не перестає дражнити чоловічу половину фоловерів на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила пікантний кадр, рекламуючи відомий в США сайт знайомств, амбассадором якого є не перший рік.

Так, дівчина приміряла дуже сміливе монокіні чорного кольору з глибоким декольте, яке буквально досягало пупка. У такому відвертому вигляді вийти на пляж зважиться далеко не кожна, проте красуня і її стиль ніколи не відрізнялися особливою скромністю. Анастасія сиділа на ліжку, грайливо скинувши з себе білосніжну сорочку і блиснувши масивними грудьми.

Варто відзначити, що в Анастасії Квітко майже 10,9 мільйонів фоловерів, а в коментарях під гарячими кадрами тисячі чоловіків засипають красуню компліментами. Дівчина не раз намагалася довести, що груди, обличчя і сідниці у неї натуральні і ніяких пластичних хірургів вона не знає, однак і ці спроби не увінчалися успіхом.

Також зірка любить “підрехтувати” в різних додатках для ретуші сліди целюліту, ліпосакції або й зовсім ніс, який здається їй широким. У Instagram Настя “виблискує” в так званих викриваючих пабліках, які створюються для того, щоб люди перестали слідувати неіснуючим стандартам краси.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com