Оголошено лауреата премії Казимира Малевича-2020 - Запоріжжя.Info

Оголошено лауреата премії Казимира Малевича-2020

Переможець отримає грошову винагороду в розмірі 3000 євро

Оголошено лауреата мистецької премії імені Казимира Малевича-2020. Ним став Саша Курмаз, номінований Школою Фотографії Віктора Марущенка (Київ).

Саша Курмаз (1986, Київ) активно взаємодіє з публічним простором: чи то ґрафіті, чи інсталяції, чи серії провокативних фото.

Фіналістів обирало шляхом таємного голосування міжнародне журі. Лауреат премії отримає:

  • Грошову винагороду в розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві;
  • За підтримки Українського інституту та Інституту Адама Міцкевича – мистецьку резиденцію в Центрі Сучасного Мистецтва “Замок Уяздовський” у Варшаві в 2021 році.

Спеціальну відзнаку Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs] “За проривний концепт” та можливість організації персональної експозиції у стінах школи отримав Андрій Достлєв (дует із Лією Достлєвою), номінований резиденцією “Розширена історія Музичів” (с. Музичі, Київська область).

Трьох фіналістів Премії та трьох представників інституцій-заявників будe запрошено до участі в ознайомчому візиті до Польщі в 2021 році.

Нагороду вручають щодва роки видатним сучасним українським митцям. У минулі роки лауреатами та лауреатками премії стали – Алевтина Кахідзе (2008), Стас Волязловський (2010), Жанна Кадирова (2012), Лада Наконечна (2014), Микита Кадан (2016) та Іван Світличний (2018).

Нагадаємо, раніше стали відомі переможці театрального фестивалю-премії GRA.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com