Оголошено дату виходу і представлено постер фільму "Скажене весілля 3" - Запоріжжя.Info

Оголошено дату виходу і представлено постер фільму “Скажене весілля 3”

Вже 1 лютого творці представлять офіційний трейлер комедії

Творці комедії “Скажене весілля 3” оголосили дату її виходу в кінотеатральний прокат – 25 лютого 2021 року. А також презентували слоган та офіційний постер стрічки, на якому є як персонажі, що вже полюбилися глядачам, так і нові герої.

“Весь табір кликати?!” – саме таким є новий слоган фільму, в якому має відбутися весілля між дочкою циганського барона Радою і молодшим Середюком. Глядач побачить не тільки сам табір, а й пісні, танці, вбрання та інші сторони ромської культури.

Вже 1 лютого творці представлять офіційний трейлер комедії.

Нагадаємо, що зйомки “Скаженого весілля 3” було розпочато в серпні 2020 року, а режисерське крісло зайняв Любомир Левицький.

Головні ролі молодят виконали молоді українські актори Катерина Файн і В’ячеслав Хостікоєв. Нові обличчя всесвіту “Скаженого весілля” – Надія Мейхер і Анна Трінчер.

Композиторами стрічки виступили Олексій Потапенко, Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Вони підготували справжній музичний сюрприз, який вийде у світ у кінці лютого.

Нагадаємо, перше “Скажене весілля” вийшло в 2018 році та стало одним із найкасовіших українських фільмів в історії. До зйомок у картині залучили популярних музикантів Олега Винника і Потапа. Вони ж у кінці 2019 року з’явилися в сиквелі картини. Крім того, у “Скаженому весіллі 2” взяли участь Позитив з групи “Время и стекло” та Дмитро Монатік.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com