Netflix оприлюднив акторський склад серіалу "Пісочна людина" по Нілу Гейману - Запоріжжя.Info

Netflix оприлюднив акторський склад серіалу “Пісочна людина” по Нілу Гейману

Дата прем’єри серіалу поки не називається

Netflix оприлюднив акторський склад майбутнього серіалу “Пісочна людина”, який заснований на однойменній серії коміксів видавництва Vertigo і письменника Ніла Геймана (“Американські боги”). Каст опубліковано в Twitter сервісу.

До оголошених раніше Тома Стерріджа, який зіграє роль Сну, та зірки “Гри престолів” Гвендолін Крісті (Люцифер) приєдналися Вів’єнн Ачеампонг (“Смерть в раю”) в ролі глави бібліотеки Люсьєн, Бойд Холбрук (“Логан”) зіграє коринтянина, Чарльз Денс (“Гра престолів”) втілить шарлатана Берджесса, Азім Чодрі (“Диво-жінка: 1984”) зіграє Авеля і Санджив Бхаскар (“Ноттінг Хілл”) – Каїна.

Шоураннером і сценаристом виступить Аллан Хейнберг (“Анатомія пристрасті”), а сам Гейман стане виконавчим продюсером.

Сюжет серіалу розгорнеться в наші дні, на відміну від оригіналу, дія якого відбувається у 1980-ті. “Пісочна людина” розповідає про володаря снів, а також його родичів: Смерть, Долю, Пристрасть, Руйнування, Відчай. Він постійно опиняється в центрі чергової пригоди, яка рятує його від рутини.

Дата прем’єри серіалу поки не називається.

Нагадаємо, раніше на екрани вийшла екранізація роману Террі Пратчетта і Ніла Геймана “Благі знамення”. Після прем’єри від Netflix зажадали закрити серіал “Благі знамення”, який зняв Amazon.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com