Найгіршу сцену сексу в українській літературі нагородили премією "Золотий хрін - 2020" - Запоріжжя.Info

Найгіршу сцену сексу в українській літературі нагородили премією “Золотий хрін – 2020”

Премією нагороджували вчетверте

Сцена з роману письменника Андрія Любки “МУР” отримала премію “Золотий хрін”, яку щорічно присуджують за найгірший опис сексуальної сцени в українській літературі.

Переможця оголосили на офіційній Facebook-сторінці премії. Цього року церемонія через карантин пройшла онлайн за участю журі: Юрія Володарського, Тетяни Трофименко, Тетяни Микитенко, Андрія Дрозда.

Журі відзначило сцену з однією з героїнь книги – Міленою, яка працює в штабі місцевої (дія відбувається в Ужгороді) демократично-європейської партії, яка просуває на виборах мера місцевого контрабандиста. Цитата така:

Приз читацьких симпатій також завоював Андрій Любка з романом “МУР”.

Цьогоріч претендентами на нагороду також були фрагменти творів Юрія Андруховича “Радіо Ніч”, Гліба Гусєва “Не святий”, Вадима Яковлєва “Там, де починається територія”, Софії Андрухович “Амадока”, Дани Оханської “#КОХАЙТЕ_ся” та Антіна Мухарського “Карантин. Непристойні автобіографічні оповідання, написані під час карантинної самоізоляції в українському селі Плесецьке під Києвом…”. Докладніше ознайомитися з уривками можна тут.

Нагадаємо, торік переможцем премії “Золотий хрін” стала сцена з роману письменника Василя Слапчука “Роман & Роман”.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com