Фільм “Цензорка”, який знімали в Одесі, переміг на кінофестивалі в Трієсті – Запоріжжя Інфо

Фільм “Цензорка”, який знімали в Одесі, переміг на кінофестивалі в Трієсті

Світова прем’єра і вихід фільму в прокат заплановано на 2021 рік

Словацько-чесько-український фільм “Цензорка” переміг на індустріальній платформі Міжнародного кінофестивалю в Трієсті. Картина отримала нагороди Sub-Ti Award та Sub-Ti Access Award у програмі First Cut+, повідомляє Артхаус Трафік.

Автор стрічки Петер Керекеш – словацький режисер документального кіно, лауреат кінофестивалів у Берліні, Лейпцигу та Торонто. “Цензорка” є його першою ігровою кінороботою. У 2014 році він хотів реалізувати документальний фільм про тюремних цензорів у різних культурах. Після початку зйомок в Україні творці вирішили зробити замість документальної стрічки повнометражний художній фільм.

Картина розповідає історію молодої жінки Люби, яка була засуджена до ув’язнення за вбивство свого чоловіка. Після народження сина вона відбуває покарання в Одеській колонії. Люба не хоче, щоб її дитина опинилася в притулку, а саме така доля чекає всіх дітей ув’язнених після того, як їм виповниться три роки. У колонії Люба зустрічає Ірину, 40-річну жінку, яка працює цензоркою в цій в’язниці.

Стрічку знімали в Одесі в 2019 році. Світову прем’єру і вихід фільму в прокат заплановано на 2021 рік.

Нагадаємо, син Джуда Лоу і зірка “Гри престолів” у дубльованому трейлері фільму “Афера Олівера Твіста”.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com